Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik engem tudnak szeretni és nem a pénzemet? 20 év környékén.

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon befolyásos emberek, emiatt az életem nagyon nehéz.

Már külön élek, van egy belvárosi lakásom és akármilyen autót kinézek, megveszik nekem és igazából azt csinálok egész nap, amit akarok...

Annyi a dolgom, hogy hó végén összeírjam a család összes kiadását, amolyan könyvelői feladat, de semmi több.

Rengeteg haverom van (nem barátok), szóval bármikor bármihez kedvem támad, megtehetem, szebbnél szebb lányokkal voltam már együtt, híresebbekkel is, modellel is, stb..

Egyáltalán nem vagyok hülyegyerek, pénzügyi diplomám van 21 vagyok, 2 nyelven beszélek és annyi pénzt kaptam már a szüleimtől, hogy akkor sem tudnám elszórni, ha életem végéig nem dolgoznék...


Ez mind szép és jó, azonban tudom, hogy egyetlen igaz barátom sincs és a lányok is csak a luxus körülmények miatt vannak velem.

Megelégeltem és úgy döntöttem, hogy kikerülök ebből a körből és nyitok a világ felé!

Van itt olyan esetleg, aki szívesen megismerkedne velem, valaki olyan, aki arra kíváncsi, hogy én milyen ember vagyok és nincs semmi hátsó szándéka?


Természetesen nem dicsekedni jöttem ide, és nem is várok sajnálatot, nem is érdemelnék semmi ilyesmit!

És elnézést kérek, ha valakit esetleg megsértettem ezzel!


Légyszi csak komoly hozzászólások legyenek!


Köszi!


2015. márc. 4. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kellett volna kezdened, hogy nem árulod el, hogy sok pénzed van. Most, hogy ezt mindenki tudja, hogy várod el, hogy közeledjenek feléd? A lóvén kívül egy tulajdonságot nem írtál magadról.
2015. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Totál nem szívatásból írom, de ha ennyire minden autót megkapsz, akkor vegyél egy régi skodát vagy valami tényleg lepukkantabb autót. Első randira egy olcsó kifőzdébe vidd, olcsóbb ásványvizeket vegyetek...stb. Amelyik csaj beszáll melléd abba az autóba, és amelyik ilyen színvonal mellett is kitart melletted, az megérdemli, hogy betegye a fenekét a prémium autóba is melléd. Utána meg vele elkocsikázhatsz azok előtt a nők előtt, aki anno elutasítottak a másik kocsi miatt. Sárgasággal viszik majd őket el.


Persze ne húzd sokáig ezt a csóróbb színészkedést, mert az pont fordítva sülhet el. Így is van benne rizikó, de szerintem működhet.


Meseautó c. film!

2015. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

A két nyelvet még nem hoznám fel eredményként

(egy lány, aki 9 nyelven tanult :P)


Amugy egyszerűen: próbáld meg a személyiségeddel megnyerni őket. Már ha van mivel, mert arról aztán vajmi keveset írtál

2015. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, köszi az értelmes hozzászólást.. Ilyen meg sem fordulna a fejemben, mivel nem ehhez szoktam hozzá és a családom is kiakadna, ha elterjedne a hír rólam a magadabb körökben, hogy milyen rossz helyekre jàrok, rossz autókkal...

Szerintem holnap veszek is valami rosszabbat és elmegyek az átlagos helyekre kikapcsolódni, ismerkedni...

2015. márc. 4. 22:34
 5/21 Magoran ***** válasza:
90%

Rosszul kezded.

Ha kapásból az az első mondatod, hogy "sziasztok, rohadt gazdag vagyok, de létszi ne ezért szeressetek", akkor eléggé nehéz lesz azokat kiszűrni, akik csak pénzedért vannak melletted...

Ha egy új társaságba kerülsz, ne hangoztasd. Sőt, elmegyek odáig, hogy hallgasd el. Nem tudom, hogy öltözködsz, de ha lehet, a rajtad lévő ruhákról ne ordítson, hogy a viselője a felső tízezer oszlopos tagja.

Nem kell tudnia mindenkinek, hogy ott vagy. Elég ha annyit tudnak, hogy megvan az anyagi biztonság.


Egyébként dolgozol? Csinálsz valamit?

2015. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

De nehogy megvillantsd a Deák-os papírt a pultnál!!!

MAX egy Széchenyi! De csak akkor, ha nincs kisebb! Az lenne a legjobb, ha a nyilvános részben csak egy-két ezrest tartanál. Persze lehet nálad több dugiban, de az tényleg olyan helyen.


És ne a full extrás cicamacákat nézd ki. Azok, akik fitnessben ülnek, műkörmöznek meg agyon vannak sminkelve, csak a pénzre mennek, semmi egyébre. Ja! Azt remélem mondani sem kell, hogy ne márkás Rolex legyen a kezeden, és ne Dolce öltönyben jelenj meg! Kínai turkálós ruha! Slussz!


Sok sikert!

2015. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#2-es és #6-os is én voltam! :)
2015. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha tippeket kérnél, hogy miként kell csóró módon öltözködni, nagyon szívesen segítek pár ezer forintért.
2015. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

Én nem azért segítettem, mert elvárok érte valamit cserébe. Ez az oldal nem ezért jött létre.


Még ha meg is kérdezné a kérdező, hogy mivel tartozik a tanácsért, nem pénz lenne, amit kérnék, hanem a befolyásos szülőket nézve egy szakmai munkahely, ahol be tudom magam dolgozni, és lenne egy jobban fizető, becsületes munkám.


De ha nem teszi, az sem gond, mert szívesen segítettem. Remélem tudtam is! ;)

2015. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy tévedek, de szerintem ez full kamu... Ha tévedek bocsánat :S

Ismerek én is pár a felső tízezerhez tartozó embert,és attól még vannak barátaik...Az meg a másik,hogy aki oda tartozik az nem fogja a gyakorira azt kiírni,hogy full gazdag...Az ott élők nem hencegnek ezzel,hanem egyszerűen természetes nekik.Legalábbis én ezt tapasztaltam (lehet apum barátai kivételek XD)

Te pedig ha ennyire nem akarsz pénzre hajtó lányokat,akkor menj el egy randira busszal/metróval, nem kell kifőzdébe menni,elég egy egyszerűbb étterem meg egy dunaparti séta :D Szerintem nem kell csóróság látványát kelteni (mert attól nem lesz egyszerűbb ismerkedni) elég,ha egy megbízható,stabil hátterű fiatal férfi benyomását kelted :D

Remélem nem bántottalak meg és segítettem is :D

18/l

2015. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!