Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom, és én úgy ismerkedtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, és én úgy ismerkedtünk meg, hogy már szakító félbe voltam a volt párommal! Most mégis sokszor fél, hogy esetleg mellete nem nézek e más pasikat! Nagyon szeretem, és ő is engem! Hogyan nyugtatom meg hogy csak őt akarom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szavakkal sehogy, mivel az önbizalma valószínűleg nincs rendben.


Szeresd, tekints rá úgy, hogy abból lássa: csak őt akarod, dícsérd, ismerd el a jó tulajdonságait, köszönj meg neki minden apróságot amit tesz, örülj neki ha találkoztok és ezt mutasd is ki.

Ezzel segítesz neki, de igazából magának kellene önmagában rendet tennie.

2015. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazad van! És igyekszem is! Minden reggel csinálok szendvicset, elmondom mennyire oda vagyok érte. Bújizunk aztán a semmiből jön, hogy remélem nem versz át, vagy az hogy reméli mindig így marad! Nagyon remélem hogy végre hinni fog nekem!
2015. márc. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!