Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok tőle elszakadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tőle elszakadni? Pedig bunkó, szinte semmibe vesz, de mégis szeret, és én is őt.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért viselkedik így a barátnőm,semmit nem lehet vele megbeszélni,ha pedig az egyik vitánkban nekem van igazam besértődik.Soha nem bántom meg,szeretem,de ő csak a rosszat látja meg.Már rég szakítottam volna,de egyszerűen annyi emlék és érzelem fűz hozzá hogy belepusztulnék ha elhagynám.Egyikünk sem csalta meg a másikat,nagyon szeretjük egymást,csak számomra érthetetlen a viselkedése.Mikor megkérdezem tőle hogy miért ilyen,azt mondja ő sem tudja.Nem akarok szét menni,de ez így már nagyon rossz.

Szeretnék egy új barátnőt keresni,aki teljesen más,de egyszerűen képtelen vagyok rá.Arra is gondoltam már hogy mivel a barátnőm úgyis messzebb lakik mint én (koleszos) így keresek egy barátnőt,őt pedig megtartom alkalmi partnernek (belemenne,hogy miért az egy egész más sztori).De ha neki lenne mellettem valakije abba beleőrülnék,nem bírnám tétlenül tűrni hogy más fiúval van.Ez így elég zavaros lehet pár embernek,de sajnos léteznek ilyen és talán ennél bonyolultabb kapcsolatok is.

Nektek mi a véleményetek erről?Miért viselkedhet így,mi lenne a jó megoldás?



2015. febr. 24. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is ilyen........
2015. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# és te sem tudod hogy miért?
2015. febr. 24. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a se veled sem nélküled szindróma sajnos.
2015. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahh...a szerelem...

ne szakadj el tőle amíg nem tudsz. idővel majd eljutsz arra a pontra amikor tényleg besokalsz

2015. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt csak az én barátnőmmel mindent meg lehetett beszélni. És nem sértődött be. Próbáltam azt is amit te elméletben el gondoltál , az sem segít sajnos. Nagyon ragaszkodott a kapcsolatunkhoz. Nagyon sokat gondolkoztam rajta , mi is lehet a megoldás. Nem akaróm vele be fejezni , mert azért még szeretem. De rá jöttem csak ez az egy megoldás van. Különben addig fajulnak a dolgok , még egyszer meg nem öljük egymást.
2015. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen se veled, se nélküled kapcsolatban éltem 4 évig a barátommal. Szerintem ott én szenvedtem többet, de nyilván neki se volt jó mindig. Egyszerűen ki is mondta, hogy úgy már nem szeret, mint az elején. Azt hittem belehalok, párszor szakítottunk is, de mindig kibékültünk, mert nem bírtuk egymás nélkül. Aztán meg is csalt, na onnantól tudtam, hogy így már nem tudok élni vele, mert folyton a szemére fogom hányni, amit ő megun és idegesíti. Szakítás lett a vége, de legalább 4 pasival randiztam, hogy valaki végre szakítsa el az érzelmi szálat, mert nekem nem ment. Egyik se működött. Randik, alkalmi kapcsolat volt, bosszúszex, szégyellem az egészet... Végül mikor már feladni készültem jött a mai párom, az Igazim. Rögtön tudtam, hogy ez teljesen más lesz, és az elejétől fogva nagyon komoly. Sose voltam ilyen boldog. :) Fáj, hogy vége lett az előzőnek, de nem volt más út. :(
2015. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!