Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még vagy már gyűlöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még vagy már gyűlöl?

Figyelt kérdés
Na szóval az történt, hogy még Augusztus végén összevesztem a fiúval aki tetszik nekem. Az egész úgy kezdődött, hogy ő egyik este bevallotta hogy már régóta szerelmes belém, csak nem tudta hogy mondja el (általánosban osztálytársak voltunk), én pedig megmondtam neki hogy én is szeretem, de csak barátként. Ő nagyon rosszul érezte magát emiatt. Nem is beszéltünk egy ideig, de a születésnapjára írtam neki. Ő megnézte, de nem írt vissza, ami nagyon rosszul esett. Aztán a múlt héten észrevettem, hogy Facebookon kitörölt az ismerősei közül. Bejelöltem vissza, de ő elutasította a felkérést. Van még esély rá hogy összejöjjünk, vagy már nincs? Mert azt hiszem rájöttem hogy jobban szeretem mint egy barátot.... Ő 19/fiú, én 18/lány
2015. márc. 5. 17:33
 1/2 anonim válasza:
Hát, nem sok esélyt látok, elég makacs embernek tűnik. Nem tudom, hogy a nők hogy' szoktak ilyenkor bocsánatért esedezni, de szerintem menny el a házához, kopogj be, mikor kinyitja, kérdezd meg hogy bejöhetsz-e, ha igen akkor mondd el neki, ha visszacsukja, akkor is, mondd utánna, hogy szereted vagy ha van jobb dumád, akkor azt, lehet, hogy nem a szeretlekkel kéne kezdeni, hmmm... Mondd azt, hogy ő több, mint egy barát, csak kicsit elhidegültetek egymástól, újra fel akarod eleveníteni a kapcsolatot vele, vagy ilyesmi
2015. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem merek beszélni vele erről, mert félek hogy elutasít.
2015. márc. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!