Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányt felzaklatok/felka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt felzaklatok/felkavarok, a puszta jelenlétemmel (hozzá nem szólok, mert elvileg gyűlöl, de mégis, régen azt mondta, szeret), és teljesen "össze van zavarodva napokig", az mit jelent? Szeret?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

"az mit jelent? Szeret?"

- Hát, a legkevésbé azt.

2010. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nekem úgy tűnik.
2010. febr. 28. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Én exem iránt érzek így, és abszolút nem érzem úgy hogy szeretem, sőt... inkább a hátam közepére sem hiányzik, és felzaklat hogy mindennap látom! Ha ebből indulok ki, akkor biztos nem szeret, de kérdezd meg az a biztos!
2010. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mi van, ha azért érzed ezt, mert még szereted? :)
2010. febr. 28. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Szeret, te hülye. Mondd már meg neki. Régen bevallotta, hogy szeret és te azóta sem?! Szánalmas vagy.
2010. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem, bevallottam. Tettem is érte. És azt mondja, idegesítem. Ha szeretne, akkor miért akarna lekoptatni?
2010. febr. 28. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
13.13-as vagyok. Biztos vagyok benne, hogy nem azért érzek így az exem miatt, mert még mindig szeretem. Kb másfél éve vége lett a kapcsolatunknak, és annyira megalázott, hogy azóta ránézni is nehezemre esik. Idővel ez az érzés egyre enyhül, de akkor is kerülöm, ha tehetem... Ha világosan megmondta hogy idegesíted, akkor valószínűleg így van, ne erőlködj, mert csak még jobban az agyára mész.
2010. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy én nem aláztam meg... Sőt. Igazán szerettem, és kitartottam nála.
2010. febr. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!