Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszem észre ha bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszem észre ha bejövök egy férfinek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még,ebből kifolyólag tapasztalatlan (20 éves)

. Legjobb barátnőmmel ma beszélgettünk,hogy hogy kéne ismerkednem,mert szeretnék párkapcsolatot már.Mondta,hogy több haverja is küldött jeleket,de nem reagálok semmit,nem adok vissza jelzést,hogy szabad a pálya stb


De én meg mondtam,hogy én ezeket nem veszem észre.Meg honnan tudjam biztosra,hogy xy srác akar vmit,akivel eddig haver szinten voltam.


Eleve nagyon rossz ember ismerő vagyok. Ami azért gáz,mert 1,5 éve ismerem legjobb barátnőmet,de sokszor az ő dolgait sem ismerem fel. Ő meg úgy ki ismert 4 hónap alatt,hogy csak lestem ha rám néz kb mindent lát. Én is meglátom mostanában a dolgait.De nem mindig és már 1,5 év telt el.


Hogy vehetnék észre akkor bármit is egy vad idegenen vagy egy ismerősön.Akivel nincs szoros,bizalmas kapcsolatom mint legjobb barátnőmmel.


Szerintem eddig azért nem volt kapcsolatom,mert nem veszem észre a jeleket,de nagyon nem is tudok jeleket adni,szembe nézés mosolygás az meg van ha vki szimpatikus.De annyi. Nem tudom ezeket a helyzeteket kezelni :/


Van vagy volt vki hasonló cipőben?


2015. márc. 5. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nahát, majdnem olyan mintha én írtam volna :D Sajnos megoldást MÉG! nem találtam a problémára :/
2015. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nyee válasza:
En is hasonlo cipoben jartam...tudom milyen. Egyik baratnom mondta meg hogy megnezett az a srac. En nezek es nem akartam elhinni se. Eszre se vettem...de aztan elkezdtem nyitott szemmel jarni hatha eszre veszem, es volt hogy en vettem fel a szemkontaktust egy fiuval es mosolyogtam ra. :) meg en elkezdtem testbeszedes konyveket/cikkeket olvasgatni, es az is sokat segitett :) en szurkolok es csak nyisd ki a szemed figyelj a tobbi emberre aki korulvesz es tuti eszreveszed :) (Bocsi hogy ekezet nelkul irtam csak igy gyorsabb volt telefonrol)
2015. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én szenvedek ettől.

De vhol meg félek attól,hogy egy férfit közel engedek magamhoz. Nem tudom mit kéne tennem :( Próbáltam megváltozni,sokkal nyitottabb,barátságosabb személyiség vagyok mint voltam,de még így sem sikerült szert tennem egy párra.


Viszont barátnőm elmondása szerint amikor egy férfi jeleket küld és nem viszonzom akkor többször nem fog bepróbálkozni. De én meg ezeket nem veszem észre.


Mondta,hogy ezeket érzi az ember a másikon stb.


De én abszolút nem :(

2015. márc. 5. 20:30
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam nyitott szemmel járni,de akire ránéztem mint elfordította fejét -.-


Pedig sok mindenkitől megkapom,hogy nem vagyok csúnya lány , csinosan,nőiesen öltözködök.

2015. márc. 5. 20:32
 5/14 A kérdező kommentje:
*mind
2015. márc. 5. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Én fiúként mondom, hogy ha elfordítja hirtelen a fejét az jelentheti azt, hogy zavarba jött/nem tudja hirtelen kezelni a dolgot, nem ő kezdeményezett. Egyébként a szemkontaktus "keresése" pl egy jel lehet. Ha mosolyogsz rá az is. Ennél többet kezdésnek nem is kell csinálni.
2015. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De ezt csinálom és semmi nem jött össze eddig!!


Volt régebben egy srác egy HÉV-el jártam vele,ugyan oda szállt mint én. Szemkontaktust felvettem vele,mert vmi megfogott benne.Mosolygott egyet én is rá és ez ment pár hétig.De egyszer nem jött volna oda,hogy ismerkedjünk én meg lehet régi módi vagyok,de ha már adtam jelet a férfinek kéne lépnie,szóval vártam mikor szólít meg.Direkt közelebb álltam hozzá a megállóban stb.De nem tette,csak tudnám az a pár hetes szemezés,mosolygás mire volt jó neki.


De most ha egy ismerőst veszek alapul akinek alapjáraton ha a szemébe nézek ha beszélek hozzá vele együtt nevetek stb. Honnan tudhatnám mikor néz úgy rám,mikor az egyik mosolyát már másképpen adja.


Amúgy velem is volt,hogy barátnőm mondta,hogy az a pasi jól benézett magának én mondom mi van? észre se vettem.

2015. márc. 5. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ja. Jó játék ez. :D

Én azért nem megyek oda lányhoz, mert nem akarok tolakodó lenni. :)) Volt, hogy szemeztek velem, egyszer egy leányzó úgy rámállt (nem háttal) az üres villamoson, hogy szinte a cipőmön lépkedett. De azért nem szőlok hozzájuk, mi van ha félreértelmezem a dolgot, és akkor tolakodó f+sznak fog tartani.

De egyszer csak megtörik a jég. Nálam már repedezik, mert elég volt a szórakozásból!!!

2015. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó de ha vkivel közel 3 hétig hétköznaponként reggel egy Hévvel utazol és a mosolygás,szemezés meg van. Akkor nem tartanék senkit nyomulósnak,ha megszólít.Sőt annak örülnék.

De szerintem az már a srácnak is elég indok lehet a megszólításra,hogy amíg le nem szállt a mosolygás,szemezés ment 3 hétig kb!!

2015. márc. 5. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Megint előző vagyok. :D

Jó én a korábbi önmagambol idnulok ki. Ha egy csaj a homlokára írta volna, hogy akar tőlem valamit, akkor sem mentem volna oda, mi van ha csak viccel? (Jó persze ez túlzás, de majdnem)

De már nagyon elegem van a szórakozásból! Most valószínűleg odamennék.

Nem tudom miért nem ment oda. Lehet, hogy van barátnője és csak "unaloműző" voltál. De amúgy te is megkérdezheted tőle, hohy mi a helyzet. :D

2015. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!