Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rosszat jelent vagy termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rosszat jelent vagy természetes dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nyílt kapcsolatban vagyunk , ismerkedem én is és szeretném hogy ő is. Most viszont van egy srác , akivel úgy érzi magát hogy önmaga lehet. Úgy érzi mint velem amikor ismerkedtünk. Nem tudja hogy tetszett-e a srácnak , mondta hogy ő is szinte ugyan azokat mondja neki mint én neki régen. Szóval csipkelődik vele a srác , jól érzi magát vele. Csak azt szeretném kérdezi , most akkor ez természetes dolog. Vagy teljes mértékben ki szeretet belőlem ez a csaj.

2015. márc. 5. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyílt kapcsolatban vagytok, és engeded ezt, vállald a következményeket.
2015. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyílt kapcsolatot akartál, megkaptad.

Amúgy ez a legnagyobb hülyeség a világon, nem értem miért jobb több emberrel lenni/ismerkedni,mint eggyel,akivel minden jó.

De a te dolgod,de akkor ne rinyálj itt.

2015. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is ismerkedem és más lányokkal , vagyok akkor neki nem tilthatom meg. Csak kíváncsi vagyok.
2015. márc. 5. 22:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem rinyálásból írtam ki.
2015. márc. 5. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Pedig rinyálsz. Ez van, ez ilyen dolog, ha nem tetszik, lépj ki belőle.
2015. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Mit gondolsz milyen vége lesz a kapcsolatotoknak?

Szerintem ilyen, mint amit felvázoltál...

2015. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez borítékolható volt.
2015. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
En egyszer mentem bele ilyesmibe, akkor is mert a masik fel szerette volna es en annyira szerettem/annyira fontos volt hogy belementem. Tobbet soha!!!! Ezzel valahol vallalod hogy benne van a megalaztatas, cserben hagyas, hogy porul jarsz. Ha annyira fontos lennel neki, nem erdekelnek masok. Lepj ki ebbol, minnel elobb, azt javaslom.
2015. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Hódítsd vissza! Nyitott kapcsolat csak azoknak való akik mindent beleadnak a kapcsolatba és rendszeresen fenn tudják tartani a másik érdeklődését és nem azt, hogy bárkivel bármennyi időt tölthetünk és hanyagoljuk a párunkat vagy hagyjuk ellaposodni a kapcsolatot. Ennek is vannak keretei amiket lehet, nem jól szabtatok ki. Elrontottátok, de ha őszintén szeretitek egymást akkor visszahozható a dolog.
2015. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én olvasatomban egy nyitott kapcsolatban nincsenek mély érzelmek és bármikor benne van a "szakítás"lehetősége hisz mindkét fél ismerkedik másokkal is.Legalábbis a Ti esetetekben.Nekem úgy tűnik,hogy Te egyszerre szeretnél mindent.Ezt nektek kell megbeszélni,hogy valójában mit is akartok egymástól!
2015. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!