Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha ez már idegesít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ez már idegesít?

Figyelt kérdés

A barátommal néztünk egy "csajos" (nem nyálas, hanem klasszikus) kosztümös filmet, amiben egy olyan jelenet volt, belépett a királynő egy bál közepén. Ugye az emberek sorfalat álltak, és a királynő odalépett mindenkihez, és férfiak meghajolnak, a nők pedig pukedliznek. A barátom meg azt mondta, hogy mi a fenéért hajolnak meg előtte, ő biztosan nem tenne ilyesmit, mert mégis mennyivel jobb az az ember, mint ő.

Mondom neki, mert ez a protokoll. Elkezdtem neki magyarázni, hogy nem csak az nem mindegy, hogy meghajolsz-e, hanem hogy hogyan illik megszólítani az angol királyi családot. Ő csak megrázta magát, nyújtózkodott egyet, és azt mondta, hogy ez egy baromság. Számomra ez egy picit fölényesen hangzott, hogy csak így leszól egy ilyen szép szokást. Semmit sem tud a protokollról mégis leszólja. És az a baj, hogy alapvetően fölényes. Ha sétálunk, és meglátunk egy szép házat, első reakciója: "rohadjon meg a tulaj." meg "biztos nem becsületesen kereste meg rá a pénzt." jobban beszélek angolul mint ő, erre ha vétek egy hibát, örömmel kijavít, még ki is röhög. Nem tud jól gépelni, én meg tanultam gépírást, erre követelte hogy mutassam meg, lediktált egy szöveget, de úgy hadarta, hogy ne tudjam leírni. Fizikából anno suliban majdnem megbukott, és ezért utálja a tantárgyat, és hülyeségnek tartja, engem is hülyének néz, amiért én fizikafaktos vagyok a suliban.

De most ő "okosabbnak" hiszi magát, ha leszólhat dolgokat, főleg azokat, amiket ő nem is ismer?


Én 17 vagyok, ő 24.


2015. márc. 6. 15:26
 1/7 bollocks ***** válasza:
Te vagy a debil, amiért egy ekkora idiótával jársz.
2015. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
jó fej srác lehet tőled értelmesebb nőt érdemelne.:D
2015. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Az a nem normális, hogy vele vagy még.


Kinevet? Hülyének néz?

Én még barátnak sem fogadnám el, nem hogy a páromnak.


Remélem van annyi önbecsülésed, hogy helyesen döntesz.

2015. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Irigy rád.Elég undorító.
2015. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább csak nem érti ez a kérdező a viccet..a protokoll meg nagyon szép szokás,annak akiben nincs büszkeség :DDD
2015. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajt
2015. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy az alapvető értékrend ne térjen el nagy mértékben. Ahogy írod, Nálatok eléggé eltér. Engem is zavarna. Az is elképzelhető, hogy egy-két dolgot csak viccből szól le (pl. fizika fakt.). Próbáld meg elmondani neki is ezt, bár valószínűleg csak legyintene rá és nem változna semmi.
2015. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!