Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít a barátom?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyunk. Sok szokása, mondása idegesít már és nem értem miért kezdődött ez. Nem is vagyok mindig szívesen vele, mert elfogy a türelmem is mellette.
2015. jan. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, a válasz marha egyszerű. Múlik a szerelem, tisztul a lila köd, csökkennek a hormonok, alább szállt a tolerancia küszöb. Van még kérdés? Üdv az életben!
2015. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pofam leszakad kedves elso mikyen jol megfogalmaztad!
2015. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ilyenek a házasok és a többi pár is:) nagyon boldog életük lehet
2015. jan. 21. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tartja fenn a kapcsolatot sem ő sem te...már csak megszokásból vagytok együtt, nem tesz érte, hogy ne laposodjon el a dolog, ahogy te sem. Nem tudom, hogy itt még meg lehetne-e menteni a kapcsolatot, de ahhoz kemény munkára lenne szükség mindkettőtök részéről, kicsit ki kellene lépni a szürke hétköznapokból és ezt rendszeressé tenni mindig mással. De ahogy mondtam: nem tudom, hogy itt van-e még rá lehetőség.
2015. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!