Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Mesélj magadról. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mesélj magadról. Milyen ember vagy? Vannak titkaid? " Ezt kérdezte a barátom?

Figyelt kérdés

Már öt hónapja együtt vagyunk, nem nagyon tudtam hirtelen mit válaszolni, csak hogy olyan, mint amit eddig látott.

Nem furcsa kérdés? Nem "útközben" ismeri meg az ember a másikat? És ez a titok dolog is furcsa volt?

Vagy lehet, hogy komolyabbra akarja fordítani a dolgot és biztos akar lenni benne, hogy nem rejtegetek semmit előtte (én mondjuk ebben reménykedem, de az jutott eszembe, ha ilyesmit kérdez, akkor vajon neki vannak-e "titkai" :) ).


2015. márc. 6. 17:13
 1/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
33%
Mindenkinek vannak titkai.
2015. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg akart alázni saját magad előtt, egy igazi nagy féreg.
2015. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én is ezt válaszoltam:)

meg azt, hogy semmi különös titkom nincs.

de miért kérdezhetett ilyesmit?

2015. márc. 6. 17:19
 4/7 A kérdező kommentje:
2. egyáltalán nem erről van szó, kedvesen kérdezte
2015. márc. 6. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nem hinnem , ez egy beteg állat lehet

ha láttad az Éjjel-Nappalból Ákos-Anikó románcot én a helyedben menekülnék

2015. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég érdekes így öt hónap után.

Szerintem kérdezd meg tőle...

2015. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több oka lehet.

Nekem ezek jutottak eszembe:

1. Hallott/látott valamit rólad (valakitől vagy a telefonodban vagy a gépeden vagy ilyesmi), ami gyanús volt neki, és ezzel a kérdéssel akarta a lelkiismeretedet felébreszteni és lehetőséget adni, hogy bevalljad magadtól.

2. Neki van valami nagyobb titka, vagy csinált valami hülyeséget, és reméli, hogy neked is van hasonló, amit felhasználhat, ha kiderülne az övé.

3. Ugyanaz mint a 2-es, csak itt azért kérdezi, mert el akarja mondani a saját titkát, csak nem tudja, hogy el merje-e, ezért ki akarja deríteni, hogy elviselnéd-e.

2015. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!