Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy elhiggye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elhiggye, nem csináltam semmi rosszat?

Figyelt kérdés
Barátommal szerettem volna eltölteni egy olyan hétvégét, amikor senki nem zaklat se telón sem pedig máshogyan. A szombat még okés volt, de vasárnap megint veszekedett velem, hogy miért kapcsoltam ki a telóm hétvégére. Azt hiszem már nem szeret, pedig én odavagyok érte és azt hiszi, megint megcsalom, pedig ez nem igaz!!!!!
2010. febr. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek már nagyon gubancos kapcsolatok... Veszekedés-Kibékülés majd újra összeveszés. Ez nagyon nem jó. És arról ne is beszéljünk hogy már a megcsaláson jár a feje. Sajnos azt kell mondanom, hogy ezt nagyon nehéz lesz rendbe hozni. Ülj le vele és mondd el neki hogy mit érzel, öntsd ki magadból, és ha nem hiszi el nem kell bizonygatni az már az ő baja
2010. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábban volt egy kisebb kisiklásom, ami annyit jelent, hogy egy csók erejéig megcsaltam őt, akkor megígértem neki, hogy soha többé nem teszek ilyet, és ezt be is tartottam eddig.
2010. febr. 14. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmi rosszat
2010. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!