Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy végre elhiggye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre elhiggye hogy szeretem? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt és tiszta szívemből szeretem.Visszafogott,szégyenlős lány vagyok,nehezen oldódok fel,és nehezen tudom kimutatni h szeretem.Pár napja folyton veszekedünk pont ezen h nem érzi h szeretem pediig őrülten szerelmes vagyok belé csak sajnos még nemtudtam feloldódni....hogy bizonyítsam be neki h szeretem és hogytudnék teljesen feloldódni?Még a mai napig zavarba jövök elötte de nemakarom elveszíteni mert szeretem
2011. okt. 26. 16:22
 1/4 Walk With Me ***** válasza:
Mondd el neki ezt, hogy számodra ez kissé nehéz még, de igen is szereted.
2011. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert ha még gyerekek akkor nem igazán lesz belőle komoly kapcsolat,
2011. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

20fiu

én 15 tudom h más korosztály de én érettebbnek érzem magam a koromnál és szeretem

2011. okt. 26. 16:51
 4/4 blade0810 válasza:
MOnd el neki a félelmeidet,hogy szereted de nem tudsz teljesen még megnyilni elötte!
2011. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!