Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki ha még nem volt kapcsolatom és még sosem csókolóztam? 15/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Mivan azon?! egyszer eljön az ideje..legalább nem tartozol az olyan r....ok közé akik 14 évesen már nem szüzek stb. Szerintem teljesen normális, és nem ciki hogy még nem volt semmi kapcsolatod stb! Nefélj, eljön az ideje! :)
2015. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem ciki! Még fiatal vagy, bőven lesz időd erre. ;)
2015. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy Kedves Kérdező,elötted az élet.Ne görcsölj ezen,hidd el akkor fog betoppani valaki amikor nem is számítasz rá.Ez semmilyen korban sem ciki,csak a társadalom egy része szerint.De velük meg ne törődj.

21/F

2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyire sem ciki. Én 15 vagyok, fiú, és igazából eddig olyan barátnőim voltak akik nem csókolóztak, szóval nekem bejön, hogy vezethetek :D
2015. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) kicsit megkönnyebbülés, mert attől félek hogy kigúnyolnak vagy valami..
2015. márc. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!