Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha a pasinak elmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a pasinak elmondom hogy szűz vagyok, párkapcsolatom sem volt sok, és még normálisan egy sráccal sem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Annyit megtudott rólam, hogy szűz vagyok, és nem volt sok kapcsolatom, de azt már szégyenlem elmondani neki, hogy még nem is csókolóztam, már úgy gondolom hogy akkor tényleg ki fog akadni, és inkább odébb áll. Igaz, hogy a szüzességemet jól fogadta, meg mondta is hogy tisztel emiatt, de mikor mondtam neki, hogy nem volt sok kapcsolatom, akkor észre vettem rajta, hogy egy kicsit megdöbbent, félek el mondani neki a csókos dolgot is, és nem tudom mit tegyek.

2014. febr. 18. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17
2014. febr. 18. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem

miért lenne gond ,hogy nem ment át rajtad a fél hadsereg??

2014. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha értékel akkor veled marad
2014. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért kéne neki elmondani, hogy nem csókolóztál még? majd megtörténik és kész.
2014. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, hogy nem ment át rajtam a fél város, de azért nem vagyok valami szép, sőt.. Egyáltalán nem tetszik ahogyan kinézek, és emiatt az önbizalomhiány miatt félek elmondani neki, ő próbál nyugtatni, hogy ne törődjek másokkal, és őt sem érdekli más, de valahogy mégis félek.
2014. febr. 18. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 27 lennél se ijednék meg ilyen miatt, főleg nem hagynálak ott...
2014. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, sőt díjaznám és örülnék neki, hogy el merted mondani. Amúgy nem ciki!
2014. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha látunk képet rólad majd mi eldöntjük milyen vagy! Ne te döntsd el!
2014. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elismerésre méltó! Van olyan ismerősöm aki 13, de már nem szűz. És még hirdeti is...
2014. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!