Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök hízna 30 kilót,60ról 90re? 167 centi magas lányról van szó

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, hogy miért. Támogatni mindenképp támogatnám, de nem mindegy, hogy milyen okból kifolyólag. Ha arról van szó, hogy beteg, akkor lelkesebben próbálnék lelket önteni belé, rávenni egy kis mozgásra. Ha egyszerűen amiatt, mert sokat zabál, de bárhogy próbálkozom, nem is hajlandó mozogni, tenni magáért, elhagynám.
2015. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Már a 60 is sok volt, ott hagynám.
2015. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
első 10 előtt feltűnne...
2015. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 B.G 88 ***** válasza:
14%

hát lehidalnék, mivel a 180 centis nőm 60 kg :D láttam 70kg-s korában is és kövér volt.

167 centi 90 kg az már a könnyebb átugrani kategória, de amit semmiképp ne adj neki: pénzt kajára meg édességet :)

2015. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnám meg a 90-et.
2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért hízott mert nem figyelt oda magára.
2015. márc. 7. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

hizlald fel 120-ra, akkor beveszi a sertéstelep 400Ft-os áron kilóját. :D


amúgy viccen kívül, támogasd, ha le akar fogyni, szeresd így is, de azért vmivel ösztönözd, h fogyjon le, ha neked így nem pálya. Én pl. a nyakára kötnék egy botot, aminek az elején lóg egy szalonna darab, és a kezével se éri el, meg sehogy, hátha fut utána. :D


bocsi, ha paraszt voltam, a lényeg leszűrted remélem, amit nem kell, azt pedig ne vedd komolyan.

2015. márc. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Max 3 hónapot adnék neki. Ha ennyi idő alatt egy dekától sem szabdul meg, hagynám. Hiába szeretem, ha már egyszerűen nem vonzó.
2015. márc. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha a kinézetet nézem, valószínűleg örülnék neki. Szeretem a husis lányokat.


De ez azért már sajnos egészségtelen súly, és próbálnám rávenni, hogy sportoljunk, és fogyjon vissza valamennyit.


23/F

2015. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Óriástáblás Milkával mondanám meg neki hogy tök jó és tetszik amit csinál, mert nőies és szexi. Ez persze csak az én véleményem.
2015. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!