Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet ábrándulni valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ábrándulni valakiből csak azért, mert fájdalmat okozott?

Figyelt kérdés

Mert én most kicsit ezt érzem. 3 hónapja járunk a barátommal, és tökéletesnek hittem őt is és a kapcsolatunkat is...tényleg, minden tökéletesen működött és alakult. Mígnem néhány napja kiderült, hogy hazudott valamiben. Nem nagy dologban, de mivel nálam az őszinteség a legfontosabb (és ezt tudta is), ez eléggé megdöntötte a bizalmamat. Úgy érzem, hogy összeomlott bennem valami, csalódtam. Még ha nem is nagy dologban, de átvert, becsapott. Nem tudom, hogy mennyi időbe telik újraépíteni a bizalmamat, de most kicsit még a kedvem is elment az egész kapcsolattól, pedig szerelmes vagyok, és tudom, hogy ő is szerelmes belém. Hiányzik, de még látni sem akarom, nem tudom, meg tudnám-e ölelni úgy, hogy nem arra a hazugságra gondolok közben... Most végleg kiábrándultam, vagy majd megjön/visszajön a kedvem a kapcsolatépítésre? Talán azért törhetett össze annyira ez a hazugság, mert az előző páromban hatalmasat csalódtam, hazudott, átvert, megcsalt, és bennem van, hogy ha valaki hazudik, akkor annak nincs jó vége.

20/L


2015. márc. 7. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :(
2015. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

ki

talán

2015. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még ennyi se kell sok esetben, elég egy rossz nap, amikor hozzá vágnak a fejedhez olyat, amit nem várnál
2015. márc. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, én vagyok rá az élő példa. 2,5 éves kapcsolatban voltam, igaz, az utóbbi időben már nem működött úgy, ahogy kellett volna (de próbáltuk helyrehozni). Éreztem, hogy már nem okoz boldogságot számomra, azonban halálosan szerettem, nem ment az elengedés. Kb 3 hónapja olyat tett, ami egy csettintésre felnyitotta a szemem, és volt szerelem - nincs szerelem. 1 perc alatt képes voltam kiábrándulni, valamint kb 2 nap alatt teljesen túllépni (hangsúlyozom: 2,5 éves kapcsolat, ami ráadásul az első szerelem is volt).

Tehát nagyon is lehetséges. Remélem persze, hogy nálad most semmi ilyesmiről nincs szó, mert ha eddig minden jól működött, a párod jól bánik veled és szeretitek egymást, akkor ne egy hiba miatt menjen tönkre (ráadásul hazudni mindenki szokott)

22/N

2015. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. Se vele, se nélküle. Úgy érzem, kevesebbet tesz a kapcsolatba, mint én és ez teljesen elbizonytalanít. Mondja, hogy szeret, de mostmár nem vagyok biztos semmiben. talán, ha nagyon igyekezne, újra elnyerné a bizalmamat. Kérdés, hogy képes-e rá.
2015. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. és 5. mesélnétek nekem priviben többet erről, h mitől volt ez veletek?
2015. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!