Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 nap alatt ki lehet valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap alatt ki lehet valakiből ábrándulni a viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak hirtelen fellángolás szerű, mint a düh, ami pár nap alatt elmúlik?
2015. febr. 1. 20:18
 1/8 anonim válasza:
akár egy tett vagy egy mondat is ki tudja ábrándítani az embert... :/ attól függ mi tett vagy mondott
2015. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csütörtök este óta leszarja a fejem, amikor meg épp nem, akkor is teljesen hülyének néz. 180 fokos fordulatot vett kb. a viselkedése.
2015. febr. 1. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Na de akkor ki ábrándult ki kiből?
2015. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Pont 3 nap kellett nekem is,de aztán a "gyógyszerem" eltűnt,ő meg másképp viselkedett és emiatt megszívtam.

De ha megpróbálsz emlékezni arra az állapotra,az segít.

2015. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RRR ***** válasza:

1 másodperc is elég


talált mást

hallott valami hülyeséget veled kapcsolatban és elhitte


kérdezd meg mi a túró van,az a legtisztább elméletek gyártása helyett

2015. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, én ábrándultam ki belőle az miatt, hogy 3 napja leszarta a fejem, amikor pedig elvétve keresett ezekben a napokban, akkor is totál hülyének nézett mind szóban, mind tettekben. Nem vagyunk együtt, ismerkedős fázis. Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy most végleg kiábrándultam belőle (remélem), vagy inkább csak a dühhöz hasonló érzés dolgozik bennem, ami pár nap alatt lecsendesül?
2015. febr. 1. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 nap ahhoz. Nekem egy pillanat is elég volt.
2015. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!