Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet így kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így kilépni egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

(Nem vagyunk házasok, de nem akartam a tinik közé írni a szex, szerelem kategóriába.)

Régóta együtt vagyunk a párommal. Voltak gondjaink a kapcsolatunkban. Nem tudtuk megoldani, ő nem igazán akart semmit sem tenni a megoldásért, én meg belefáradtam. Megismerkedtem valakivel. Nálam nagyon ritkán van olyan, hogy valaki megtetszik és érzek is iránta valamit, ezért nagyon megörültem neki. Elmondtam a páromnak, hogy találkoztam valakivel és szeretném jobban megismerni. De nem hagyja. Állandóan zaklat, zsarol érzelmileg. Én nem tudok érzéketlen lenni és elzavarni, amit mindenki tanácsol. Szeretem, bár nem vagyok szerelmes, de nagyon fontos nekem, mint ember. Nagyon sajnálom és egyszerűen nem tudom nézni, ahogy szenved. Addig gyötört, amíg ráálltam, hogy vele maradok. De elmondtam neki, hogy csak azért, mert nem akarom, hogy ő szenvedjen, de nem hiszem, hogy saját szempontomból ez volt a jó döntés. De nem érdekli, hogy miért maradok vele, csak maradjak. Tényleg van ilyen? Ennyire nem érdekli, hogy én már mással lennék?


2015. márc. 8. 15:26
 1/9 Bence_ ***** válasza:
75%

Zsák a foltját.

Te szereted magad feláldozni mert ugy gondolod, hogy így segítesz neki. Ő meg szimplán egy pióca. Vért kell szívnia.

Megtaláltátok egymást.

2015. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem magam feláldozni. Egyszerűen annyira szeretem, hogy konkrétan nekem is fáj, ha szenved. 12 évről van szó, az alatt azért ki tud alakulni olyan szoros kötődés, hogy nem csak úgy eldobod a másikat könnyedén.
2015. márc. 8. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs... Gyakorlatilag nem vagytok kapcsolatban, hiszen nem szeretitek egymast. Azt elhiszem, hogy fontos neked, tudom milyen ez, en pont ugyanezen mentem keresztul, mi is nagyon joban vagyunk az exemmel, o a legjobb baratom, de annak semmi ertelme, hogy csak azert vele legy mert sajnalod. Mindkettotoknek jobb ha kulonvaltok, attol meg beszelhettek, talalkozhattok. Viszont Te arrol nem tehets, hogy mar nem vagy bele szerelmes. Es ugy csak kinoz teged ha nem hagyja, hogy massal talalkozz. Mellesleg hogyan zaklat, mit tesz?
2015. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acelsziv ***** válasza:
pfff... alaposan meg fogja rövidíteni az életedet. Olyan emberel élsz együtt akivel nem kellene és kínlódsz miatta de otthagyni nem akarod. Akkor mégis mit akarsz?
2015. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:
100%

"Egyszerűen annyira szeretem, hogy konkrétan nekem is fáj, ha szenved. " ideológiai Mindenre van.

Ő miért nem szeret annyira, hogy elengedjen?

Jaa mert ő így önző?

2015. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ott akarom hagyni. De az elmúlt pár hétben annyira tönkre tett. Nem iszik, most elkezdett inni. Nem dohányzik, most elkezdett dohányozni. Állandóan hív, ír, jön. Állandóan mondogatja, hogy ő meg akar halni. Féltem. Nem tudnám elviselni, ha valami baja lenne miattam. Mindig a fejemhez vágja, hogy miattam van rosszul. Nem eszik, fáj a szíve, rosszul van. Mondjuk én is ugyanezeket érzem.

Nem voltam még sose ilyen helyzetben. El sem tudtam képzelni, hogy lehetséges ilyen. :(

Kikészültem, gyenge lettem, pedig nem vagyok ilyen :(

2015. márc. 8. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan manipulál.
2015. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence_ ***** válasza:
75%

"Féltem. Nem tudnám elviselni, ha valami baja lenne miattam. Mindig a fejemhez vágja, hogy miattam van rosszul."

:D Ez jó szöveg.

Maga miatt iszik, maga miatt dohányzik.

Pióca fél, hogy lelép a táplálék és jaj akkor mi lesz vele. Szegény.

2015. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
A mentális manipuláció után jön a verés
2015. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!