Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti örülnétek annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek annak ha egy éves évfordulóra felkirándulnánk Visegrádra, ott beülnénk egy étterembe ott vacsoráznánk és odaadnám az ajándékom ott?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok szívesen 1 éves évfordulón?
2015. márc. 8. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Nem is ismerjük egymást!
2015. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahh.. úgy értem a barátnőmmel :DD
2015. márc. 8. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves ötlet. :)

Egy évesen én sütöttem neki egy tortát és vettem egy babydoll-t, hogy azzal meglepjem este, ő egy fülbevalóval kedveskedett nekem. Kicsit rosszul éreztem magam, hogy én konkrétan neki nem vettem semmit, de úgy láttam, hogy ezt őt a nap végén nem zavarta ((:

2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))
2015. márc. 8. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép ötlet, de lenne egy vitánk, arról, hogy ennyit költesz rám.
2015. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
komolyan nem szereted ha költenek rád? :DD
2015. márc. 8. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves tőled a barátnőd biztos örülni fog.


Mi az ilyen "évfordulókat" meg "ünnepeket" sem tarjuk, de ezek mi vagyunk. Mindenkinek más jön be, mutatja ki, hogy szereti a másikat. Nekem elég, hogy itt van mellettem, nem kell fölöslegesen költeni, hisz enélkül is tudom, hogy szeret.

De sokaknak jó ez, pl. a vendéglátóegységeknek, a boltnak, ahol vetted az ajándékot, mert ez nekik bevétel. Ami nagyon kedvez a fogyasztói társadalomnak.


N

2015. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én nagyon-nagyon örülnék neki,szerintem cuki:)))
2015. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!