Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok, ha a párotok azt mondaná nektek, hogy olyan a viszonyotok, mint a barátoké?

Figyelt kérdés

Pár napja ezt írta nekem a párom, aztán amikor reagáltam az üzenetére azt írta, hogy ne most beszéljük meg, mert pihenne. Engem teljesen lesokkolt. Nem értem miért gondolja ezt. Távkapcsolatban élünk, de amikor tudok, megyek hozzá. Együtt alszunk, beszélgetünk, filmezünk, és mindíg ugyanonnan rendelünk vacsit a filmhez. Ha hamarabb kelek, csinálok neki meglepi reggelit. Én úgy érzem, hogy nem baráti a viszonyunk. Sokat szeretgetem, puszit adok neki, megölelem. Viszont Ő nagyon sokat ül a számítógép előtt. Leginkább Wow-ot játszik a haverjaival(órákon keresztül, még éjszaka is) Ő nem nagyon szokott szeretgetni, inkább én vagyok a bújós, de ha magától odajön és megpuszil az nagyon jól esik. Már túl vagyunk egy újrakezdésen.

Nem tudom, hogy miért gondolja, hogy baráti a viszonyunk. Segítsetek kérlek!


2015. márc. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt többféleképpen lehet értelmezni szerintem. Ha úgy értette, hogy olyan a viszonyotok, mintha a barátja is lennél, mert mindig számíthat rád, megbeszélhet veled mindent, stb. az pozitív, hiszen a barátság az jó alapja egy kapcsolatnak és kell is hozzá. :) Viszont, ha úgy gondolja, hogy nem érez többet irántad, csak olyan baráti kötődést, akkor az kevés egy kapcsolathoz. :/ Kérdezd meg tőle, mert ezt mi nem tudjuk megmondani helyette. :) 20/L
2015. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos ez ":/" a hangulatjel fogadott a mondandója végén, szóval nem hiszem, hogy pozitív értelemben írt. Nagyon félek attól, hogy szakítani akar. Nem tudom mit tegyek, nagyon szeretem és nem tudnám mégegyszer végigcsinálni, ha szakítanánk.
2015. márc. 8. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha gondolod priviben is beszélhetünk erről. :)
2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!