Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le ezeket?

Figyelt kérdés

Heti 3x találkozunk a barátommal.

Eddig úgy volt, hogy kedden csütörtökön egy-egy órára, szombat meg egész napra, de ez változott kedd egy órára, és péntek szombat egész napra.

Nos, a barátom iskolába jár, és ahhoz, hogy haza jusson át kell mennie a lakótelepülésemen tömegközlekedéssel.

Egyre többször van az, hogy 4-től 5-ig találkozunk, mert utána haza kell mennie, de az indok nem az, hogy tanul, hanem a következő:

-wc-re kell mennie

-rosszul van(de iskolába megy, illetve másnap már tudunk találkozni)

-éhes

-álmos(de utána még átmegy a haverjához)

-dolga van

A kedvencem az volt, amikor előbb végzett az iskolában, és már 2-kor tudtunk találkozni, de neki 4-kor el kellett mennie, mert kakilnia kellett. (Hozzánk még nem jöhet mert családi problémák vannak édesanyám miatt).

3-4 hónapja van az, hogy mindig CSAK 1 órát marad. MINDIG.

Egyszerűen kezd elegem lenni. Szerdán 13 fele végez, 14-re itt lenne a városomban, de ő 2 hónapja minden szerdán a piacra megy vásárolni, ezért nem találkozhatunk, bekísérni meg nem kísérhetem, mert nincs Budapest bérletem és elmondása szerint túl sokba kerülne nekem hiába TUDNÁM fizetni.

Ezen kívül minden jó, ha találkozunk irtózatosan kedves, illetve akárhányszor elmondom, hogy ez zavar, mindig mondja hogy nagyon szeret de értsem meg.

Jogos, hogy rosszul esik vagy neki van igaza? És most őszintén.


2015. febr. 19. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csinálnék lekvárosbuktát és megenném, mert azt szeretem!
2015. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy megsértődnék.Ne legyenek mindig kifogásai, mert az olyan, mintha neki nem is lenne fontos egyáltalán...
2015. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülök, ha szereted. :D
2015. febr. 19. 21:54
 4/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, én nekem is ezzel van a bajom. Volt már olyan időszak, mikor ugyan ez volt, de ott más indokokkal, és egy rossz szavam se volt, mert megértettem.

De ezek az indokok, illetve, hogy mindig lemondja, nekem valahogy nem tetszik.

2015. febr. 19. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy azért mindig pontosan egy óra, mert akkor megy pont a busz agy egyéb, amivel megy tovább haza?
2015. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ez most így külső szemlélőként olvasva eléggé viccesnek tűnik. :D

És tudod, a többi nőjére is kell egy kis időt szakítani. ;) :DDD


Csak vicceltem. Amúgy engem is rosszul érintene, ha nem akarnának velem több időt tölteni. Szerintem szánjatok arra egy kis időt, hogy megbeszéljétek ezt az egészet. Mondd meg neki, hogy te így rosszul érzed magad.

2015. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég hülye kifogások. Lehet, hogy vmi más van a háttérben. Kísérd el a piacra. Vagy lepd meg ott bejelentés nélkül.
2015. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Sajnos nem, mert vonattal megy tovább, ami fél óránként jár, és vonatúttal együtt kb. 20 percre lakik tőlem, szóval nem értem.:(

Már számtalanszor akartam vele megbeszélni de nem ad ésszerű magyarázatot.

:( A piacra meg nem engedi, de ez a meglepés jó ötlet.

2015. febr. 19. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi? Nem tilthatja meg neked, hogy odamenj, neked is lehet ott dolgod. De én a helyedben nem szólnék neki előre, hanem csak odamennék, és megnézném mit csinál. Jó kis meglepi lenne.
2015. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az fel se merül benned, hogy akár emésztési gondjai is lehetnek.
2015. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!