Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy új kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy új kapcsolat során a Lány egyáltalán nem kezdeményez felétek, de a megkeresésetekre mindig készségesen reagálna akkor mennyi idő után bizonytalanodnátok el? Mit csinálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok...
2015. márc. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar. A z ember érzi ha valakinek nem fontos.
2015. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét. Ha soha nem írna rám, de mindig válaszolna, akkor nem lenne azzal sem magyarázható, hogy nem ért rá, így csak arra tudnék gondolni, hogy ő nem akart nekem írni, annyira nem érdeklem, valamint elég hamar ráunnék, hogy mindig nekem kell témákat dobálgatnom, kérdeznem őt. Az biztos, hogy szakítanék vele, mert ennyi erővel beszélgethetnék bárki mással is, egy fadarab is hasonló társaságot nyújt, de őszintén szólva el se jutna odáig a kapcsolat, hogy összejöjjünk, mert ez a stílusa már jóval hamarabb kiderülne.


25. Nemet nem írok, de szerintem egyértelmű, hogy nem transzgender csiga, ha a fiúk lettek megszólítva.

2015. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonytalanodnék el. Bár mit jelent a reagálás neked?

Ha pl. minden másnap felhívom randira és mindig eljön, az nekem pozitív, nem elbizonytalanodás.

De ha már kialakult kapcsolat van, akkor nyilván mindkét fél keresse egymást.

2015. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-2 hét nálam is, mondjuk nekem nagyon is fontos a visszajelzés, ilyen típus vagyok. Tehát az is elképzelhető, hogy jóval előbb.

21/f

2015. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyrészt arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit vár el a másik féltől egy kapcsolatban illetve mennyire domináns a férfi szerepe egy új kapcsolatban. :)
2015. márc. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!