Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőmmel kb egy éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmmel kb egy éve vagyok együtt. A minap elmentem hozzá, én hamarabb felmentem a szobájába, mint Ő. Aztán az íróasztalán megtaláltam a volt barátja által készített meztelen fotóit. Gondolom ottfelejtette vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
Én úgy tettem mintha semmit nem láttam vna. Nem tudom feldolgozni, mert szeretem. Nem tudom mit csináljak?

2015. márc. 10. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Csinálj róla Te is
2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, csinálj róla te is.
2015. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ensam skog ***** válasza:
68%
És mutasd meg nekünk. Egyébként szerintem az gázabb lett volna ha a volt barátjáról találsz meztelen képeket.
2015. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Verd rá a farkad és hagy rajta a ge cit.
2015. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
lehet h csak a kepk miatt tartotta meg mert jol sikerultek, meg nem aggodnek
2015. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
ha nem tudsz a dolgon túllépni, és ez egy kapcsolat köztetek, akkor lehet, hogy vele kéne megbeszélned és nem egy rakás idegennel, aki se téged, se őt nem ismeri...
2015. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a volt barátjával is lefeküdt - azt meg meztelenül teszik a jobbak:)

Aztán le is fotózták egymást, mert nincs abban semmi, ez is természetes.

Ha jók lettek a képek, akkor a kedvesed megtartotta azokat, és nem tulajdonított akkora jelentőséget neki, mint amilyet te gondolsz - ezért nem is dugdosta előled!

Ne csinálj abból problémát, ami nem az!

2017. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!