Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? ( folyt lent )

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel együtt lakok egy szobába, együtt alszunk egy ágyon 4 hónapja ö 22 éves én 28 !

Nem akar semmit csak barátságot, még igazából sex se volt soha, noha látjuk egymást meztelem sokzsor úgy is alszunk!


Én beleszerettem és nem tudom, elviselni ha pl nincs it velem !


Mit tegyek?



2012. okt. 19. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a csaj el sem tudja képzelni, hogy még miért nem dugtad meg. Ami azt illeti én sem. A nők ritkán fekszenek meztelenül egy szintén meztelen pasas mellé, ha nem akarják, hogy legyen valami. Legközelebb dugd meg alaposan, és nézd meg, hogy mi lesz.
2012. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza lehet. en nem fekszem be meztelenul egy olyan pasi melle, akit nem akarom, hogy hozzam erjen.
2012. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szégyenlősködik előtted, és pucéran fekszik melletted, akkor vagy naturista, vagy pedig tényleg azt várja, hogy mikor fog történni valami. Egy próbát megérne.
2012. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz! Én nem aludnék olyannal (főleg meztelenül), akitől nem akarnék semmit. Hajráá!!
2012. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam, vissza utasított, . nem akar csak barátságot, de továbbra sem szégyenlős elöttem!

Sokszor alszik máshol, de amikor ithon van , akkor nem szégyenlősködik és én is puc alszok melette!


Tényleg nem tom mit tegyek

2012. okt. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!