Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátomnak előttem sok kapcsolata volt, viszont ezek nyitott kapcsolatok voltak, hol az egyik fél hol a másik lépett félre. Az utolsó barátnőjét már nem csalta meg, úgy érzem engem sem csalna meg. Viszont az értékrendjeink nagyon különböznek. Amit korábban természetesnek tartott egy nyitott kapcsolatban, azokat most is természetesnek tartja (pl: nincs együttérzés, sokat vitázunk apró dolgokon). Engem ez zavar, mert így nincs meg az a kettőnk közös zárt tere, hogy számíthatok rá, hogy meghallgat, együttérez. Nagyon sokmindent ad nekem, szeretjük egymást, de ezek nagyon hiányoznak nekem a kapcsolatunkból.
2015. márc. 10. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Ha szereted, akkor azt hiszem nincs mit tenni! Ha viszont szeret akkor meg örülj neki..! Beszéltél már vele erről?? Olyan komolyan? Ha nem meg lehet próbálni! Ne azt kérd tőle hogy rögtön mindent változtatsson meg, csak mondjuk az egyiket. Hogy legyen kicsit együttérzőbb. Voltál már olyan helyzetben, ahol megmutathatta volna, hogy ki áll melletted?
2015. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!