Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég olvastam az egyik női magazinban(pedig nem ez a fő olvasmányom,4 hós kislányom mellett),hogy a Rippel Ferenc,meg a Vivien(felesége),milyen happy,boldogság,kivételes szerelem stb.A csaj azzal dicsekedett,hogy egy "szerelemtől fűtött",átmulatott éjszaka után megadta,és Ő adta meg (ezt büszkén hangsúlyozta)a párjának azt,amire titkon mindig vágyott-s állítólag bármikor megtenné:vagyis,bevontak egy másik nőt a szexbe.Normális ez?Pedig nem vagyok prűd én sem,az biztos.Hogy tudja valaki végignézni "kéjjel és vágyakozva",hogy a férje egy másik nőt k.fél?!!
2010. febr. 15. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a cikket én is olvastam.Hát ha ők így szeretik,ajvé...

Én nem lennék rá képes.

2010. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, engem izgat a gondolat és barátomat is(2éve vagyunk együtt,szinte legjobb barátok vagyunk,nagyon szeretjük és megértjük egymást),egyszer kipróbáljuk majd. De azért egy férjnél az már szerintem más,hiszen a gyermekeim apja(lesz), akkor már valószínűleg nem tudnám végignézni,vagy beszállni,taszítana, hiszen akkor már "csak az enyém",biztosan. De szerintem ez nem szerelemtől fűtött, inkább csak puszta vágyakozás. De ha neki ez jó, akkor hadd csinálják,de szerintem az se prűdség, ha meg valaki nem akarja kipróbálni.
2010. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom.De azt tudomh mi párommal szertjük egymást és én nem tudnám azt végignézni h őt más valaki éppen....

De ezt ugyanúgy ő sem tudná.Nekünk konkrétan volt rá lehetőségünk egyik b.nője ott volt nálunk.Kicsit iszogattunk és a lány nyíltan feltette a kérdést.És a válasz nem volt.

Szóval akik igazán hangsúlyozom igazán szeretik egymást azok nem tudnák azt végignézni h azt akit szeretnek éppen más .......

27/F

2010. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
a szexben mindent lehet, amit mindkét fél akar, és tetszik nekik. ha őnekik így jó, akkor csinálják így. én sem vagyok prűd, de valahogy nem lenne hozzá gyomrom. nem vagyunk egyformák.
2010. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, nem vágyom egy másik nőre, de nem ítélem el, ha mások igen.


"Hogy tudja valaki végignézni "kéjjel és vágyakozva",hogy a férje egy másik nőt k.fél?!!"


Erre a kérdésre én is megkérdezhetném, hogy "hogyan tudja valaki megenni a tejberizst?" Vannak ilyen emberek, nincs rá válasz, hogy miért vagy hogy hogyan tudják megtenni. Tiltsuk be a tejberizst az én kedvemért? Amíg mindkettejüknek jó, addig egy külső ember minek háborog rajta, nem igaz?

2010. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem háborgat lesz@rom ki mitr csinál.Én csak annyit mondtam h én ezt nem tudnám megteni.Ill.feltetem egy kérdést h h tudják végignézni?

Én is voltam már 2 lánnyal és bejött.De akkor nem volt senkim.

De mostanra ha valaki úgy néz páromra már azért robbanok.Nem hogy még meg is dugják.

ez a tejberizses hasonlat meg nagyon nagy hülyeség.

2010. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem őket ítélem el,csak azt,hogy kikiáltják magukat mintapárnak,álompárnak-holott(mint már az egyik hozzászóló is írta,és ami az én véleményem is),aki ilyet képes megtenni/elnézni,az nem lehet TÉNYLEG,igazán szerelmes a párjába.Sőt,én úgy gondolom-de ez persze csak az én személyes véleményem-hogy még az alapvető tisztelet is hiányosságokat mutat ilyenkor.Nem tudom,az én férjem mit gondol erről(lévén férfi,biztos nem ítéli el)-de ha csak egyszer is célozna rá,biztos,hogy többé nem látna engem.Azt ugyanis vallom,hogy két ember azt csinál a szexben,ami mindkettőjüknek jó,de egy 3. fél nekem már nem illeszthető be ebbe a képbe...
2010. febr. 15. 14:34
 8/9 A kérdező kommentje:
De,mint látom,azért férfiak között sem mindenki számára elfogadott,ez azért jó.Kíváncsi vagyok,az én férjem mit gondol róla...Bár,nem is merem feltenni a kérdést,mert sajnos lehet,hogy tudom,mit válaszolna(ha beismerné,persze).
2010. febr. 15. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez nem normalis. én se vok prűd, de soha nem tudnék ilyesmibe bocsátkozni.
2010. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!