Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült a pasim együtt él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült a pasim együtt él egy nővel. Ti hogyan vennétek rá a nőt telefonon, hogy találkozzon veletek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk, és akkor azt mondta nem visznek fel senkit a bérelt lakásba a lakótársával. Ekkor már kezdett büdös lenni a dolog. Persze mindenre volt magyarázat, de mostanra kiderítettem, hogy együtt él egy nővel. Nekem meg azt hazudta, hogy gyereket, meg családot akar tőlem.... Szóval nagyon megakarom leckéztetni, és azt szeretném, ha találkoznánk az élettársával, és együttesen elvennénk a kedvét a hazudozástól egy életre!. Ötletek?

2015. márc. 11. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Amúgy a telefonba elmondhatod, hogy kefélsz a lakótársával és nem akarja-e kipróbálni hármasban, a pasidnak is tetszene.
2015. márc. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akkezdet Phia ***** válasza:
50%

Tudod, létezik barátság..

Miből gondolod, hogy van köztük bármi?

2015. márc. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán lakik együtt egy férfi egy nővel "barátságból". Nem véletlen szokták kiemelni albérlőtárs kereséskor, hogy fiú, illetve lány lakótársat keresnek e.

Esetleg rokonok.

2015. márc. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is elofordult. Hat ezek utan szorongathatod. Kiserd el a kapujaig es egy nap figyeld ki, melyik a lakotarsa es szemrlyesen beszelj vele. Gyujts bizonyitekot, mert meg Teged fog hulyenek nezni a no!
2015. márc. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Már bocsi!

De a lakótárs csak fiú lehet????

Amúgy ha igazad van, te igy is, így is szarul jársz. Ha borítasz, akkor meg mindenki... Szép célod van!

2015. márc. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En is jartam igy egyszer.kb harom here ismertuk egymast.szerencsere meg nem volt koztunk semmi komoly.

hallottam par embertol hogy lattak egy lannyal,eloszor nem akartam elhinni,majd utana jartam.beszeltem a csajjal,tenyleg jartak,elmondtam neki a tortenetem majd megbeszeltem egy randit a sraccal es a baratnojevel vartam.akkor lattam utoljara,utana meg keresett,de nekem soha nem kellene ilyen ferfi...

2015. márc. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked legalább "büdös" lett a dolog!

Nem vakitott el a rózsaszin köd.

Többek között azért rugta fel a barátságunkat a lány, mert mertem figyelmeztetn!

Nem gyanus e, hogy a pasija a nagy szerelemben nem hivja meg magához.

Majd! Előszőr ő utazik a lányhoz 1xx km-t.

2015. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak onnan gondolom, hogy nem lakótárs, mert még a kocsija is a lány nevén van. Rokon biztosan nem lehet.

És igen. Borítani akarok. Miért hiszik azt emberek, hogy bárkivel, bármit megtehetnek?

2015. márc. 12. 06:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta lett fejlemény?
2015. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!