Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem belép a facebookomba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem belép a facebookomba! Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés

Régen tudta a jelszavamat, aztán persze egyből megváltoztattam, amikor szakítottunk. Valahogy kitalálta, vagy én nem tudom, pedig számok és betűk baromsága a jelszavam.


Nem csak, hogy belépett, de akikkel ismerkedtem és randit beszéltem meg, egyszerűen letiltotta őket!!!! Én meg azt hittem, hogy azok a srácok tiltottak, erre ott vannak a tiltottjaim listájában.... Felrobbanok!!!


Lecsereltem minden emailem jelszavát, meg ezt is még egyszer, de ezt nem akarom ennyiben hagyni! Mit tegyek???


(2 éve szakítottunk)


2015. márc. 11. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót, jó reggelt kívánok :)
2015. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még a gépemet is újraraktam, lehet, hogy keylogger volt rajta...
2015. márc. 11. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az exbarátod elég beteg... ha van barátnője, esetleg neki mondd meg, mit csinál. Lehet, hogy ez csúnya dolog, de szerintem megérdemelné az exed
2015. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

28648hHwbk66589

Ilyen szintű jelszavaim voltak mindig...

2015. márc. 11. 09:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs senkije szerencsétlennek. Már a barátai sem foglalkoznak vele, teljesen elbutult, én is ezért szakítottam. Hisztis, buta, idegesítő lett
2015. márc. 11. 09:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem csak jelszót lehet változtatni, de a belépési e-mail címet is!


Tenni? Semmit. Ne reagálj, ne is add jelét, hogy észrevetted, hogy valami történt. Az ilyen elmebetegek azt szeretik, ha a másikból kicsiholnak valami reakciót ... bármilyet (mondjuk amilyen kis perverzek elsősorban a negatívakra élveznek). Az ilyeneket azzal tudod felhúzni, ha nem látják a reakciót. Vagyis, ha nincs!


Hogy egy jó kis idézetet mondjak (anno a Szüretelt félseggek című sorozatban hangzott el): "A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny"

2015. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. írja jól: ne vegye észre, hogy kiakadtál, mert az ilyeneket ez élteti. A negatív figyelem is jobb nekik, mint az, ha le sem sz.rják. Ignoráld teljesen, változtass e-mailcímet is.
2015. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az a legjobb bosszú, ha nem törődsz vele, ennek ellenére is összejössz egy pasival és legközelebb a közös és boldog képeiteket látja a facebookon. semmi más nem lesz neki olyan fájó.
2015. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
durván unalmas élete lehet szegénynek
2015. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele...
2015. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!