Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és Lányok, akiket megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Lányok, akiket megbántottak és még haragszotok egy volt kapcsolatotokra, mivel ártott nektek, miért csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
Aki nem haragszik az exére, vagy nem volt ilyen kapcsolatban, ahhoz nem szól a kérdés, az válaszoljon akit érint.
2015. márc. 11. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte ha mondhatom így: meglopott. Nem engedett vissza közös albérletbe, így minden személyes és közösen vett cucc nála maradt. Jahh és nő vagyok. Jó mi? Egy tolvaj!! A másik ex meg sokat ivott és agresszív volt.

24/N

2015. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is nagy összegben lopás,illetve beképzelt magának nagyon sok dolgot.
2015. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik fiatalkori exem (19-20 éves korom között) betegesen féltékeny volt, ebből adódott az összes veszekedésünk.

A végén ő csalt meg engem. A megcsalásért már nem vagyok mérges nyilván, de azért igen, hogy amikor szakítottam vele, volt akkora féreg hogy felpofozott.

Ugyan visszaütöttem, és elhagytam utána, de így is 2 évig tartott feldolgozni olyan szinten, hogy egyáltalán el mertem fogadni egy férfi közeledését.... Elfelejteni nem lehet az ilyesmit. Amolyan életre szóló élmény marad.

2015. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!