Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki orvosira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki orvosira jár (t)? Volt időtök a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén fogok orvosi egyetemre menni. A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de rettegek az egyetemtől, hogy annyit kell majd tanulnom, hogy másra nem is marad időm. Már előre félek, hogy mi lesz :( Van valami tapasztalatotok?


2014. júl. 18. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha bármilyen más egyetemi szakot írsz komolytalannak veszem, de ez egyből feltűnt. Hát igen, volt dolgom orvosis csajjal, és időgyilkos volt ami miatt Ő nem is fogott komolyabb kapcsolatokba, hiszen neki a karrier volt a fontos. Szerintem amúgy egyén függő, ha akarsz lesz időd rá :)
2014. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szeretnék jó orvos lenni, ugyanakkor szeretem a barátomat is... Valójában fogorvosira megyek, de az első 2 évben ugyanaz van, mint orvosoknak, és az ugyanolyan nehéz...
2014. júl. 18. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
az orvosi mellett örülj ha levegőt venni lesz időd.
2014. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rajtatok múlik. Én ismerek több orvosis párt akik együtt maradtak, annak ellenére hogy másik városba is kerültek, de olyat is tudok többet akik meg szétmentek, hiába voltak együtt évekig.
2014. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én orvosis vagyok, a barátom bioszos, neki is baromi sokat kell tanulnia, mindennap többoldalas jegyzőkönyveket ír, és egy órát buszozik be a városba, egy órát haza mindennap.

Most nyáron szakdolgozás, nekem gyakorlat.

Mégis együtt vagyunk. Meg lehet oldani, bár egyénfüggő, mert tanulási stratégiákon is múlik. Én pl. nem vagyom az a típus, aki 0/24 magol és órákon van, viszont vizsgaidőszakban, ami pár hét ugyebár, kibírjuk, hogy nem vagyunk sokat együtt. Szorgalmi időszakban össze tudunk futni, mert közel vannak az egyetemeink egymáshoz, és hétvégére is tudunk programot csinálni, ha nem is egész hétvégéset.

2014. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, ez megnyugtat, köszi utolsó!! :)
2014. júl. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!