Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Kitalálná valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Kitalálná valaki, hogy most akkor mi is ez?

Figyelt kérdés

Röviden annyi lenne a bajom,hogy nem tudom eldönteni,hogy szeretem-e a barátom.

Lassan 1éve vagyunk együtt. Ő nagyon szeret,velem szeretné leélni az életét. Elmondta,hogy az egyetlen jó dolog az életében én vagyok,hogy mindennél többet ér neki ez a kapcsolat és hogy bármit megtenne érte.

Picikét talán több volt a veszekedés ebben a kapcsolatban,mint kellett volna,elég sokat hisziztem,okkal ok nélkül,ő mégis mindig bocsánatot kért tőlem,ha nem volt hibás akkor is. Tudom,hogy szeret.

De elkövet hibákat,amiket vagy elnézek vagy nem.

Na most igazából nekem az lenne a problémám,hogy nem tudom én konkrétan mit érzek.

Voltak olyan veszekedések,amikor már felmerült a szakítás. Persze ő nem mondja ki,mert szeret,csak fenyegtni szokott vele,azt mondta azért,hogy hátha így majd rájövök,hogy tényleg változnom kell.

Én viszont néha úgy bánok vele,mint egy átlag emberrel,vagy mint egy olyan emberrel,aki semmit nem ér nekem.

Néha nem is nézünk ki egy párnak az utcán,sem máshol. Ezt ő a fejemhez is vágja. Van benne igazság. És nem tudom,hogy most csak bemesélem magamnak,hogy szeretem,vagy így is van,mert tény,hogyha nincs velem,akkor rámtör az az érzés,hogy hiányzik,és néha eszembe jut,hogy írhatnék neki egy szeretlek-es sms-t,de mégsem teszem. Nálam is felmerült a szakítás már,viszont nem elsőként jut eszembe az,hogy szeretem és ezért nem akarom ott hagyni. Inkább az foglalkoztat,hogy abban az időben,amit eddig vele töltöttem,mi fogok csinálni.

Emellett,ha nincs éppen jó kedvem és felhív,nem biztos,hogy felvidít,tehát nem foglalkoztat,hogy épp vele beszélek,pedig elvileg ettől az embereknek jó kedvük van,ha a párjukkal beszélnek.

Na meg,mondjuk ha felhozza a szakítást,ideges leszek,hogy nem hagyhat el.

Akkor megszokás,vagy szerelem?

A múltkor a fejéhez vágtam,hogy keressen egy tökéletes csajt,erre rám ordított,hogy "Nem fogok,mert szerelmes vagyok beléd. Nem érted?


2010. febr. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit te érzel az sajnos nem szerelem, hanem birtoklási vágy. Hagyd el, mert csak kihasználod. Keress mást, akit szeretsz.
2010. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűha.Eléggé úgy fest a dolog,hogy neked csak kell valaki,de nem feltétlenül ő.Már 1 éve vele vagy,így megszoktad,hogy van,mint írtad is,már nem tudod mit kezdenél magaddal abban az időben,amikor vele szoktál lenni.Ez szívás,méghozzá nagy.Mert ő úgy tűnik,hogy tényleg szeret,de érzi,hogy ez nem kölcsönös és már mindennel próbál maga mellett tartani,de állandóan ott lebeg a feje felett,hogy elhagyod.Te akkor fogsz lépni,ha jön egy jobb,mindig így van,addig inkább nem borul a bili,mert az egyedüllét ijesztőbbnek tűnik,az meg nem érdekes,hogy a másik esetleg szenved ebben a kapcsolatban.Gondolj rá is,hogy jó ez így neki,vagy csak neked kényelmes?Amit leírtál,hogy miket érzel vele kapcsolatban,az messze nem nevezhető szerelemnek,de azt hiszem ezt te is érzed,mert tudod,hogy milyennek kellene lenni,de mégsem ilyen benned az érzés.
2010. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó,de akkor a legutolsó nagy összeveszésünknél,ami kb. olyan 3hete volt,miért kezdtem el sírni?

Meg nem tudom miért,de úgy vagyok vele,hogyha megmutatnám az igazi énem,akkor mondjuk ő ezt kihasználná.Mert tudná,hogy én szeretem.

Nem nézném ki belőle,de mi van ha mégis? Amúgy akkor azt mondjátok,hogy ő szeret?

2010. febr. 15. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

15:06.os vagyok

Hogy miért kezdtél el sírni? Ezt csak te tudhatod,de nekem az a tippem,hogy félsz az egyedülléttől és ezért nem akarod elveszíteni,nem azért,mert szereted.

Amit leírtál,hogy kiadjuk magunkat,az sajnos alapja a jó kapcsolatnak.A bizalom kényes kérdés,mindenki retteg attól,hogy visszaélnek vele,de bástyával magad körül az életben nem leszel felhőtlenül szerelmes és a párod sem fogja igazán jól érezni magát veled,amig érzi,hogy páncélban vagy.Igen,ez kockázat,de enélkül nincs értelme a párkapcsolatnak.Hogy visszaél vele? Benne van a pakliban,ezért is kerülnek az emberek padlóra egy-egy szakítás után,de amíg tart a dolog,addig azt szabadon érdemes csak megélni,álarc nélkül!

Hogy ő szerelmes-e? Azok alapján,amit leírtál szerintem igen,de ha nem változtatsz a viselkedéseden,akkor elveszítheted,mert szenved!

2010. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!