Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a házasságbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házasságbeli külön szobáról?

Figyelt kérdés

Ha házasok vagytok és mégis külön alszotok, ha szexre vágytok átmentek a másik szobába addig.

Én ugyanis nagyon ezen gondolkodom.

A férjem nagyon horkol, szuszog, és kellemetlen szagokat áraszt magából mivel cigizik, kávézik és még iszik is.

Rettentő bűzös gázokat ereszt ki a hátsóján.

Állandóan forgolódik éjjel, felébredek rá és a gyerek is mivel 3-an alszunk egy szobába.

Állandóan mennie kell vagy a számítógépnek vagy a tv-nek mert a férjem csak arra tud elaludni ha megy a film, ezért éjjel mindig arra ébredek fel hogy még mindig megy a film és hogy sorban kapcsolgatom ki, ő meg be ha megébred.

Sosem tudom kipihenni magam mert vagy a férjem miatt ébredek föl vagy a gyerekem miatt.

És nappal is a férjem állandóan bömbölteti a zenét, full hangerőn hallgatja a filmeket, és nem lehet megmaradni a közös szobában, annyi időre sem hogy bepelenkázzam a gyereket.

Nagyon gondolkozom egy külön szobán.

Szerintetek jó ötlet?

Amúgy is olyan rossz hogy nincs saját szobánk, nem azt nézhetem a tv-ben amit akarok, mert ha a férjem a számítógépen néz filmet akkor én már nem kapcsolhatom be a tv-t mert ő nem hallja az ő filmjét.

Általában mindig ő választ filmet mert nem érdekli amit én szeretnék nézni.

Szerintetek jó ötlet, vagy el fogunk távolodni egymástól, vagy megerősít?

Nappal elég sokat látjuk egymást.



2015. márc. 12. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.Mi se alszunk mindig együtt.Nem is tudok normálisan aludni ha horkol,stb. valaki mellettem.
2015. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kendrazoltan ***** válasza:
Alapvetően nem tartom jó ötletnek, de ilyen helyzetben - azt gondolom - szükséges...
2015. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szeribtem a válás lenne a legjobb ötlet. Te láthatóan el vagy nyomva , nem érzed jól magad vele.
2015. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A leírt esetben nagyon jó ötlet. (és ha végre nyugodtan alhatsz, kipihenten ébredsz, másnak a feladataidat jobban meg tudod oldani stb. Megerősít!!)
2015. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss de a férjed egy tahó!

Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem lehet tiszteletben tartani, hogy valaki nem szeret full hangerőn zenét hallgatni. Létezik fejhallgató is, én special azt használom ha üvöltetni akarom a metált a fülembe, közben párom simán nézi a tv-t. De éjjel xboxozni is fejhallgatón szoktam ha alszik.


amúgy ha nem bírod a horkolást amúgy sem úszod meg külön alvás nélkül. Ilyenkor jó ötlet, illetve egészen pontosan az egyetlen ötlet.

Megerősít e/eltávolodtok e? Nem hiszem. Eléggé el vagytok már távolodva egymástól, de ő tőled mindenképp ha ennyire tesz arra, hogy téged mi zavar.

Nem egy jó házasság képe sejlett fel nekem a sorok közül inkább két diák egy közös albérletben akik időnként szexelnek egyet.

Inkább ezen töprengj el, amikor már kialudtad magadat a másik szobában :)

2015. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*másnap
2015. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ez egy járható út.
2015. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát a válaszaid alapján nagyon úgy jön le, hogy a férjed tojik arra, neked mi lenne jó, és csak a maga igényei érdeklik...

Amúgy nekünk is van külön szobánk (bár nem vagyunk házasok, de együtt élünk), mert mindkettőnknek szüksége van magánszférára, mármint meghülyülnénk, ha bárkivel is folyton egy szobába lennénk összezárva. És sokszor alszunk külön, mert ő padlóra tett matracon szeret, én viszont ágyban tudok jobban aludni. Nekünk működik a dolog, ha picit szeretnénk egyedül lenni, akkor különvonulunk a kuckónkba, de együtt is töltünk sok időt.


26/n

2015. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nincs róla véleményem, azt csinál mindenki, ami neki jó.


Ebben az esetben speciel neked jó lenne, ha külön aludnátok.


Bár felmerült bennem, hogy ez miért csak most jutott eszedbe, amikor gondolom már a házasság előtt is együtt aludtatok párszor- akkor ezzel nem volt gond?


Speciel szerintem eltávolítani nem távolítana el, ha amúgy sem szorosan összebújva alszatok, hanem az ágy két végében, akkor gondolom tökmindegy, hol vagytok helyileg. Az ébren töltött idő szerintem többet számít, és ha kipihent vagy, bizonyára jobban tudsz teljesíteni akkor is.

2015. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán alszunk összebújva, pár perc után a gyerek felébred, vagy valamiért fel kell kelnem és úgy is kibújok az öleléséből, aztán azon veszem észre magam hogy mind a ketten hátat fordítva fekszünk egymásnak.

Így úgy érzem hiába én fekszem belül , mégis nekem kell mindenért felkelni.

Úgy érzem engem teljes mértékben kihasznál a férjem, és szeretnék végre sajátot, saját kiválasztott filmet nézni normál hangerőben, és nem zavargászna senki a számító gép elől mert most ő következik....

Kicsit úgy érzem azért is használ ki mert sokszor körülötte vagyok és rászokott hogy ha mondja úgy is megteszem bármit kér.

Ha lenne saját szoba, szerintem egész nap azt csinálhatnánk egyedül ami jól esik külön, mert szerintem un is, és nem csinálhat azt amit akar mert mindig rászólok.

Közben egyikünknek sincs meg a magán szvérája, én meg úgy érzem hogy minden az övé és mindenben ő dönti el mit mikor használhatok.

Sajnos eddig azért nem volt lehetséges , mert ő nem halandó kimenni ebből a szobából ami közös, mert ugye itt van internet, , számítógép, tv, dvd, a másik szoba átjáróház, egyik ajtó nyílik a másikba oda nem vihetem a gyereket mikor mindenki járkál, nem lenne nyugtom.

Többen is lakunk a házban sajnos mások is horkolnak, annyi lenne a változás hogy nem a férjem horkolása hallatszana.

Szó volt költözködésről, olyan házat keresünk ami ezt a 2 családot külön válasza sőt külön szoba is fog jutni.

És onnantól kezdve alhatok csak egyedül.

A mostani ház nem úgy van kialakítva hogy külön lehetne aludni, erre a kis időre meg kibírom valahogy.

2015. márc. 12. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!