Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (pénzkérdés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (pénzkérdés a kapcsolatban)

Figyelt kérdés
A barátommal együtt élünk, és albérletet fizetünk. Mindketten 50-50-et kb.De én 100ezret, keresek, ő meg 150-et.... Ezért én rohadtul csóró vagyok. Mégis mindig én főzök hétvégén, és ha hétköznapra főzök magamnak, akkor megeszi az összes kaját és rám nem gondol, hogy mit fogok ebédelni. Hanem magyaráz hogy én miaz hogy én bevittem a munkahelyemre a kaját. Mondom és akkor én mit egyek mégis?? Ő a munkahelyén ingyen ebédet kap.
2015. márc. 12. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szépen ha már ennyi esze nincs,hogy az albérleti száz rugóba bele tudsz adni 35-öt,ő meg rakja bele a 65-öt,így is maradni fog neki több pénze,mint neked.Különben ilyen taplóval minek élsz együtt,aki még a kaját is megeszi előled ? Neki jó hogy mellette vagy,mert könnyebben tud élni mint egyedül.
2015. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És tényleg vannak ilyen paraszt emberek...

Párommal mi most tervezünk majd albérletbe menni tanulás és munka miatt. Tök mindegy hogy melyikünk mennyit fog keresni, fix hogy annyi terhet fogok levenni a válláról amennyit csak tudok.

Magyarázd el a párodnak, hogy ez így egyáltalán nem jó. Csak gondolkozna egy hangyaf * sznyit is, rádöbbenhetne, hogy szarul csinálja....

20/F

2015. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hamarosan szétmentek ha ilyen.
2015. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szép egy ember...
2015. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát ha elmegyünk hétvégén, akkor mindig ő fizet, ha mondjuk elmegyünk bulizni. Meg persze, néha vesz ő is kaját, de ritkán... :( Nekem az egész pénzem elmegy csak kajára. Most 13 ezrem maradt, mert még kifizettem a telefonszámlám, a netet, vettem fogamzásgátlót, és anyumnak ajándékot a szülinapjára... Neki kb. csak a szórakozásra megy el a pénze. Nem tudom igazából hogy hogyan mondjam el neki, mert mondom, hogy ennyi pénzem maradt, és hogy úgy néz ki vállalnom kéne még valami munkát, mert így nem jövök ki és csak azt mondja oké, csak ne takarítást...
2015. márc. 12. 09:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Na minél többet írsz róla,annál nagyobb gyökérnek tartom.
2015. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de milyen jogon kéri ki magának, hogy enni merészelsz a saját főztödből? :D
2015. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Azt hittem eddig én vagyok a hülye, mert többször is mondta, amikor rászóltam, hogy légyszi ne egye meg az egészet, hagyjon nekem is, mert azt holnap ebédre csináltam, különben nem lesz mit ennem. Erre azt mondta, hogy irigy vagyok. És akkor most is főztem kaját, és elővigyázatosságból behoztam két napi adagot, hogy ne egye meg, és este meg panaszkodott, "viccelt" hogy én milyen rosszul tartom őt, hogy elvittem az összes kaját, és hogy az még egy csomó volt.
2015. márc. 12. 10:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy te csak ki akarod panaszkodni magad mert már nem bírod tovább, mintsem valódi tanácsot kérni?
2015. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igenis meg nem is... Tanácsot is kérnék, hogy ilyen helyzetben mit lehet tenni..
2015. márc. 12. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!