Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? L

Figyelt kérdés

Kb. két éve van barátom. Fiatal vagyok, így még nem feküdtünk le. Minden rendben köztünk. Semmi rosszat nem tudok mondani a kapcsolatunkra, DE.


A minap az én laptopomon netezett, ami közben lemerült. Szóval bejelenkezve maradt a fb-ja, amit gondolom elfelejtett, különben kérte volna a töltőt.


Én másnap felraktam töltőre és felnéztem fb-ra, és ugye kijött a profilja, bejelentkezve.


Nem szoktuk egymás üzeneteit olvasni, nem mutatja soha nekem. Nem is kérem persze.


Csak rámentem az üzenetekre, és egy ismerős csaj nevét pillantottam meg. Beleolvastam...


A barátom azt tárgyalta meg vele, hogy mikor/hol fognak együtt lenni majd, először. Nem konkrétan, de lényeg a lényeg.


Visszamenőleg is szexuális jellegű üzenetek voltak, a barátom kezdeményezésére.


Ezek szerint le akar feküdni vele. Tervezi...


Miért? Szeret engem.


Csak szexuálisan vonza a csaj? Neki adná a szüzességét? Minek akar vele lenni?


Valaki magyarázza ezt meg nekem légyszi.


Szerelmes a csajba? Vagy mi?


2015. márc. 12. 11:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

nem maradnék olyannal, akiről tudom, hogy megcsalna. ennyi.

más dolog, hogy 19 évesen jóhogy akar szexelni, de akkor sem.

2015. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Dehogy szeret, ha szeretne meg sem fordulna a fejében h megcsaljon, de jól láthatóan nem hogy megfordult a fejében, de szándékában áll megdugni egy másik csajt. Most vagy hülye leszel és áltatod magad vagy ráveszed magad egy értelmes, érett döntésre és kidobod. Remélem olyan ostoba nem leszel, hogy ezek után még azt fontolgatod, hogy odaadd neki a szüzességed, csakhogy nehogy mással akarjon kefélni.. hidd el, azt azután is megtenné.
2015. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Mert mással szexszelne, az már automatikusan azt jelenti, hogy szeret, vagy mi? :/
2015. márc. 12. 12:34
 24/27 A kérdező kommentje:
*NEM szeret
2015. márc. 12. 12:35
 25/27 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ne velunk itatkozz, nekunk semmi kozunk ehhez, a baratoddal beszelj!

annak mi ertelme, ha mi garanciat adunk arrol, hogy szeret, vagy hogy nem szeret?


19es, dobtam provit

2015. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Csak azért szembesítés előtt egy kis eligazitást reméltem. Ti azért tapasztaltabbak vagytok.
2015. márc. 12. 12:48
 27/27 anonim ***** válasza:

Eh

abban igazad van, hogy a ferfiak kepesek arra, hogy egy kapcsolatban vannak es idonkent masokat is megkivannak, de kozben tenyleg szeretik a parjukat.... csakhogy ez altalaban spontan tortenik...

jelen helyzetben viszont a pasid nem hirtelen felindulasbol kivan meg masik lanyt, hanem tervez, almodozik, hondolkodik rajta... ha elofordul ilaen egy ferfivel, akkor ha tenyleg szerelmes a baratnojebe, akkor egy vele toltott ido kizokkentheti a figyelemelkalandozasbol, es rajon, hogy megiscssk itt a helye... ha nem, akkor a masik lanyt is szereti

onmagaban meg ez sem halalos egyebkent, azf senki nem varhatja el egy embertol, hogy egesz eletet egy ember mellett toltse le.... a gondolatait nem szabad iranyitani, lehez, hogy egy kis tevelyges utan visszater... velem is volt ilyen.... de ha tettekre kerul a sor, akkor mar nehez megmagyarazni....

tehat mas az, ha csakugy megdug valakit, vagy ha viszonya van... jelen helyzetben utobbi van kialakuloban... ha tettekre kerul sor, akkor bizton allithato, hogy nem szeret mar

2015. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!