Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? L

Figyelt kérdés

Kb. két éve van barátom. Fiatal vagyok, így még nem feküdtünk le. Minden rendben köztünk. Semmi rosszat nem tudok mondani a kapcsolatunkra, DE.


A minap az én laptopomon netezett, ami közben lemerült. Szóval bejelenkezve maradt a fb-ja, amit gondolom elfelejtett, különben kérte volna a töltőt.


Én másnap felraktam töltőre és felnéztem fb-ra, és ugye kijött a profilja, bejelentkezve.


Nem szoktuk egymás üzeneteit olvasni, nem mutatja soha nekem. Nem is kérem persze.


Csak rámentem az üzenetekre, és egy ismerős csaj nevét pillantottam meg. Beleolvastam...


A barátom azt tárgyalta meg vele, hogy mikor/hol fognak együtt lenni majd, először. Nem konkrétan, de lényeg a lényeg.


Visszamenőleg is szexuális jellegű üzenetek voltak, a barátom kezdeményezésére.


Ezek szerint le akar feküdni vele. Tervezi...


Miért? Szeret engem.


Csak szexuálisan vonza a csaj? Neki adná a szüzességét? Minek akar vele lenni?


Valaki magyarázza ezt meg nekem légyszi.


Szerelmes a csajba? Vagy mi?


2015. márc. 12. 11:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
kérdezz rá nála ezt még meg lehet beszélni, de fontos hogy ne titkolózzatok
2015. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem csak már szexelni akar. Neked nem szokta mondani, hogy most már szívesen csinálná?

2 év nem kevés idő még akkor sem, ha 14 évesen jöttetek össze, most már nem lenne korai.

2015. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Kanos fiatal tini... a fiúk ilyenek ebben a korban (lányok se másak)
2015. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
0%
Tegyél önfeljelentést levéltitok megsértéséért.
2015. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Ezt inkabb velembeszeld meg, mert mi csak talalgathatunk, sztereotipizalhatunk, de haszna nincs..

szoval beszelj vele!

2015. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Mivel írtad, hogy fiatalok vagytok, így azt mondom, hogy az éretlen gyerkőcök fejével gondolkozik. Lyuk, lyuk, megdugjuk...
2015. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Noydra ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? 2 évig nem lehet bírni...
2015. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2 éééééééééééééééééééééévvvvvvvvvvvvvvvvvvv????????????????????????
2015. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
ti HAVEROK vagytok, nem egy pár (ha meg tényleg ennyire fiatalok vagytok, akkor egyáltalán nem kellett volna erőltetni ezt a papás-mamást.......)
2015. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk mostanában sok olyat hallok már hogy 2 éve vannak együtt azt 14-15 évesek... (mert összejönnek 12-13 évesen) Már nem azért, de szerintem a legtöbb ilyen korú gyereknek még nem igazán érdemes dugni, mert előbb fúj lufit a gumiból minthogy a farkára húzná...
2015. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!