Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az esély hogy terhes?

Figyelt kérdés

Csak a tömör lényeget írom le: mostanába nagyon megjött a bnőm étvágya, éjjel akár 2x is felkel enni (más tünet nincs). Nem szed tabit, néha gumiztunk, néha nem.

Köv napokba vesz tesztet, de engem megöl az ideg :S

(kioktatást nem kérek, csak a lényeget, köszönöm)

22/F


2010. febr. 15. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első olvasásra ötven százalék!De ez nem biztos.
2010. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak az eves nem tunete ilyen korai terhessegnek (ha elotte nem kesett a menstruacioja, csak az esedekes maradt ki) Viszont, ha valaki ejjel kieszi a hutot annak komoly onkontroll problemai vannak, es iszonyuan el fog hizni, amitol meg cukros, magas vernyomasos blablabla lesz.

Mellesleg, nem artana, ha mindig gumiznatok!

2010. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Késik a menstruációja egyáltalán?


Néha nekem(21/L) is szoktak sokat evős időszakaim lenni.

De tekintve ,hogy néha sehogyan sem védekeztek erősen van rá esélye ,hogy babát vár. De szerintem ezt te is tudod, csak megerősítést szeretnél ,hogy ááá nem. De! ÁÁÁ igen!

Ha nem terhes, legyetek ezentúl óvatosabbak!

2010. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van. De közel sem biztos, más tüneteknek is jelentkezniük kellene. Az a baj, hogy felelőtlenek vagytok (nem kioktatásképpen), használjatok gumit minden esetben! Mi is csináltuk a barátommal elég sűrűn, hogy szeretkeztünk gumi nélkül néhány percig, aztán felhúzta, és ment tovább, de az utóbbi időben nagyon parás lettem ezen a téren, és ma már egy percig sem csináljuk nélküle.
2010. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1 hete jött meg az evés kedve kb, menstrut nemtudom még, mert most lesz esedékes neki.

Önkontroll problémái nincsenek, ismerem már annyira =)

A nem védekeztünk alatt a megszakítást értsétek.

2010. febr. 15. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha meg csak most kene neki megjonnie, akkor a terhessegnek nincsenek tunetei. Tovabbra is ugy gondolom, ejszaka ketszer nekiallni kajalni eleg durva
2010. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet esélye,de nem a falás miatt,hanem,mert a megszakítás mellett teherbe lehet esni.Az ilyen tünetek,mint émelygés,hányás,kivánósság stb. később jelentkezik,neki még korai lenne ilyet érezni.Ha nem jön meg a mensije,akkor utána pár nappal csináljon tesztet és kiderül.Van olyan teszt,amelyik 2 héttel az aktus után már "működik",de én megvárnám az elmaradt mensit,nehogy megnyugodjon,hogy negatív,atán kiderül,hogy mégiscsak pozitív,csak később. A szentbeszédet pedig tudod,megszakítás nem védekezés....
2010. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, így natúran elég bíztató, de amit nem írtam bele a kérdésbe, ez még mindig bizonytalanságot ad számomra:

Egyszer már volt terhes, elvetette, annó, DE ugyanígy kezdődött akkor is :S

lehet véletlen egybeesés is..

2010. febr. 15. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:

ha ugyanaz vabn mostis mint akkor, akkor bizony 50%


amúgy ti épelméjűek vagytok? egyszer már terhes lett gondolom a megszakítástól és most újra ugyanezt csináljátok? komolyan nektek az agyatok az 0.

2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyunk jósok,lehet véletlen egybeesés,de lehet,hogy ő ilyen,amikor babát vár.Mindenki másképp reagál,mások a tünetei.Az viszont komolyan fura,hogy egyszer már volt abortuszon és ugyanolyan felelőtlen maradt,rólad nem is beszélve.
2010. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!