Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet ennyitől? Mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet ennyitől? Mégis mennyi rá az esély? HELP

Figyelt kérdés
Barátnőm volt nálam nemrég. Én reggel maszturbáltam, de rendesen megszabadultam a spermámtól. Másnap reggel mesztelenül feküdtünk és pettingeltünk. én néha hozzáértem a péniszemhez, de nem nagyon, csak a makk felső részéhez picit. Aztán a barátnőm vaginájához is értem. Én mentem el elöbb, odatettem a kezem, hogy nehogy olyan legyen ő, aztán már nem csináltam neki. Korábban szedett fogamzásgátlót, de már 1,5honapja nem. Nincs pofám ilyeneket kérdezgetni tőle, de engem megesz az ideg. Ugye nem lehet terhes? (amugy most csináltam ilyet elöször) Normálisan lécci:(
2011. szept. 28. 23:28
 1/7 napietus ***** válasza:
ha nem tetted be, nem lesz terhes.
2011. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

amikor én elélveztem neki a keze olyan volt, de nem hiszem hogy odanyúlt volna...ez volt az első és parázok, meg valahogy mindig abba botlok ami ezt hozza elő bennem...pl. ráírok uncsimra

-hello, te mondhatok valamit ami ne derüljön ki?

-csá terhes a csajod?:D

szal kicsit parázok nehogy...de be nem tettem.

2011. szept. 28. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
b*zdmeg tudjátok már eldönteni magatok hogy lehet-e terhes vagy sem.
2011. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez csak az én aggodalmam neki nem is merem mondani nehogy hülyének nézzen. lécci normálisan
2011. szept. 28. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
első leírta
2011. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki ennyire nincs tisztában azzal,mi kell egy teherbeeséshez, szerintem még mellőzze kicsit a szexet, mert nem nőtt fel eléggé hozzá...
2011. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velünk is volt már ez így jó párszor de sose volt semmi baj!!! Amúgy az előváladék ha bekerült attól lehet de nem valószínű!!!!
2011. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!