Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért tehette ezt?

Figyelt kérdés

A párom felhívott és kidobott telefonon, kicsit kivagyok tőle nem tudom most mit gondoljak.. Rám írt azóta Facebookon hogy sajnálja meg minden nem írtam neki vissza rá semmit.

Egy jó kapcsolatban éltünk, vagyis az én részemről.. Mindent megtettem és ez lett a vége.

Ha egy lány megtenné hogy írna nekem, megköszönném meg akarom tudni, hogy mi lehetett ez.



2015. márc. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nyilván egy szakítás volt...;(

Biztos volt rá valami oka... Próbáld meg megbeszélni vele! Amúgy sajnálom. :(

2015. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom számtalanszor próbáltuk megbeszélni, majd ír ha "fontos" leszek neki.
2015. márc. 12. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az volt a baj hogy mindent meg tettél érte.
2015. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!