Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kellene küzdenem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellene küzdenem ezt a már-már túlzott ragaszkodást a páromhoz. Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt es több mint 3 éve együtt is lakunk. A kapcsolatunk elején rengeteg időt töltöttünk együtt, de mióta dolgozunk ez változott. Viazont folyton hiányzik ha nincs itthon, mert ő tovább dolgozik, mint én. Alig tudunk mostmár minőségi időt együtt tölteni, de ez engem jobban megbisel hiszen én vagyok az, aki itthon várja. Eljárok a barátnőimmel természetesen , de azt sem lehet minden nap. Minden alkalommal az órát lesem és legszívesebben gyakran hívnám is, hogy hogy állnak, mi van de tudom, hogy ezzel megfojtanám. Szinte görcsben van a gyomrom amìg nem hív vagy ilyesmi. Voltak nehezebb időszakaink, de már magamat zavarom. Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Hogy lehetnék úrrá ezen a hülyeségen? Kérlek titeket, ne bántsatok. Tudom, lehet, hogy gáz, de nagyon nehéz ez nekem. Köszönöm.
2015. márc. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
De orulnek egy ilyen baratnonek :)
2015. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehj 4 év után is szereted nagyon :) ez klassz dolog csak ne fajuljon át feltekenységgé. Próbálj meg vele nyíltan teljesen őszintén beszélni erről és plussz hogyan érzitek ezt a dolgot.

Fontos egy kapcsolatban a kommunikáció és őszinteség

2015. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz, így helyes, de egy kreatív hobbi sokat segít, vagy légy várandós, és majd nem lesz lehetőséged unatkozni.
2015. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy észre vetted, hogy ez nem normális. Nekem a barátnőm volt ilyen és a végén ő lépett félre. Az sem volt elég ha mindíg vele voltam... Hobbi kell és bízz a párodban, ha nincs bizalom akkor a fene megete az egészet, mert az a rohadt életben nem lesz egészséges kapcsolat.
2015. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aranyos lehetsz, kedves ez tőled. Osztom az 1-es kommentjét. Ez így van rendjén, példát vehetnének sokan rólad.
2015. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!