Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZerintettek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintettek ez normális egy 2 éves párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, cukorbeteg vagyok ezért néha néha nem olyan kemény vagyok lent, és ezzel a barátnőm már piszkál hogy csináljak valamit, meg már lassan csúfol érte ilyenek, de erről én mit tehetek? :/


Másik meg az hogy hétvégente tudunk csak találkozni és egész hétvégéné csak dugni akar mást sem, nekem ez egy ideig ment is de így lassan 2 éves kapcsolatban már nem szeretem inkább a tartalmasabb együtt léteket.


ti mit csinálnátok a helyemben?


2015. márc. 13. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két év alatt még nem költöztetek össze?
2015. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy csúfol egy betegség miatt (ami megmarad még élsz) az nem normális dolog,bassznám pofán szívlapáttal a csajodat a helyedben. Valami agyilag nála nem 100.
2015. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szedjél satibót meg kamagràt ha màskép nem megy mert ez über ciki.

Vagy lehet nem kívànod a lànyt?

Viszont ha igen akkor azonnal tegyél érte mert el fog hagyni csak idôk kérdése vagy meg fog csalni és ez tuti lesz.

2015. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kívánom de a folyamatos cseszegetései végett kedvem sincs hozzá érni....
2015. márc. 13. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Hát ilyenek ezek a mai lányok. Mondjuk nekem ezért sem kellene olyan lány, aki már nem szűz. Hogy folyton csesztessen, hogy melyik exe mennyivel volt jobb meg mennyivel nagyobb volt a farka? Egyáltalán nem kell nekem ilyen. Persze azt tanácsolom, hogy próbáld megjavítani a kapcsolatod, ne dőlj be a mai, ha nem működik dobd el, meg se próbáld rendbe hozni, mert akkor lehet, hogy működne mentalitásnak.
2015. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te meg cseszegesd azzal, hogy nem elég szexis.. önbizalmaddal játszik. Ám legjobb lenne szakítani, nem?
2015. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Kérdezô érthetô de mi vagyunk a pasik és ha tetszik ha nem teljesíteni kell minden körülmény között még ha 6 agyvérzést kapsz akkor is mert ô nôt ezek nem érdeklik.

Akkor szedned kell ràsegítôt.

2015. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd elég szemét, már elnézést. Betegséged van, amiről nem tehetsz. Ilyenkor nem bántani kéne a másikat, hanem megértőnek lenni vele.

Az igényeitek is nagyon mások. Nem értem, miért vagy még vele...

20/L

2015. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy a betegseged okozza? dokinal voltal?
2015. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség hogy szedjen "rásegítőt" mert mindig dugni akar a kisasszony mint a nyulak?

Nyilván mikor megismerkedtek tudta hogy cukorbeteg akkor ez nem volt baj?


Kiosztanám a csajt ahogy megérdemli , utána gondolkodjon el hogy mit szeretne.

2015. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!