Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy párkapcsolatban? Vagy már a végét járjuk?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a pasimmal. Egyik este felajánlotta,hogy kinyal, de én visszautasítottam. Aztán elaludt, én pedig benyúltam a bugyimba, simogattam a csiklóm, és elélveztem egy hatalmasat. Ez normális dolog, hogy inkább masztizom, minthogy a pasimnak hagyom, hogy kielégítsen?
2014. dec. 29. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát elég fura az már biztos!
2014. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ElnökÚr ***** válasza:
Nem vagy normális! De én viszont az vagyok mert megiszok egy sört!
2014. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem kívánod őt, eléggé a végét járja a történet.
2014. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2014. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán normális egyszer vagy kétszer, de ha rendszeresen akkor ott már probléma van.
2014. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom srácok...


Ha ronda a barátja, de a csaj szereti akkor ez lehet normális is nem?


Szóval ah összejön valaki egy másikkal, de csak annak személyisége miatt, de nem tartja szépnek akkor nem várható el hogy beindjon tőle és akkor ez normális nem?


Könyörgöm legyen az... Különben semmi esélyem ebben az életben kapcsolatokat kialakítani és fentartani...

2014. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok már szerelmes..
2014. dec. 29. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet a pasid nem tud úgy kielégiteni,mint ahogy te szeretnéd.

Amúgy nem teljesen normális,én inkább a pasimmal csinálnám:)

2014. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, te teszed meg ezt a dolgot, és ezután felmerül benned, hogy a végét járja-e a kapcsolat. Fordított esetben még megérteném, de akkor is talán tenni kéne valamit a kapcsolatért.
2014. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-2 alkalommal lehet normális, nem lehet az embernek állandóan kedve az ilyesmikhez. Ha gyakrabban intézed el inkább magad és mindig elutasítod a barátod, az már nem normális.
2014. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!