Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanárok, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok, mit tennétek, ha szerelmesek lennétek egy tanulótokba?

Figyelt kérdés
Titokban összejönnétek vele, vagy megvárnátok, hogy kimaradjon a suliból, elfelejtenétek őt, vagy netán kilépnétek a suliból a szerelem miatt?
2015. márc. 13. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Persze, aztán börtönbe is vonulna rögtön.
2015. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ne legyünk már ennyire tájékozatlanok!

A beleegyezési korhatár 14 év, börtönbe csak akkor kerülhetne, ha ez alattit d*gna meg.

2015. márc. 13. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt tesitanárom egy 11. es csajjal volt együtt anno :D ő meg olyan 25 lehetett kb :D Szóval effektive nemis nagy a korkülönbség sem... Amúgy meg kb mindenki tudta a tanári kar is senki nem szólt neki 1 szót sem...
2015. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy elnyomnám magamban az érzést, igyekeznék titkolni is a dolgot. Érettségi után vissza lehetne térni a kérdésre, ha azt látom, hogy a diák is érdeklődik irántam. Bár a volt diákkal való együttjárás az én felfogásomba nem fér bele. Magammal szemben elvárás ez, másokat nem ítélnék el miatta, ha azt látom, jól elvannak.

Mindez persze elméleti fejtegetés volt: nős vagyok, és már nem is tanítok szerencsére.

2015. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
szóval te vagy a csaj és bele vagy zúgva egy tanárodba, gondolom 16 éves lehetsz max. Szerintem túlontúl sok jó nem sülhet ki belőle, eléggé kinéznék őt a suliból gondolom, szóval rá mehetne a melója, az meg a kihathatna a kapcsolatotokra is, ha összejönnétek. De ha szerelembe estek az majd úgyis utat tör magának.
2015. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kiskorú akkor lehet valami
2015. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én egy pályát hagyon hamar elhagyó volt tanár vagyok.

Nem, nem szerelmi ok miatt hagytam el a pályát, csak míg tanárként kerestem havi nettó 100-at, most informatikusként duplaannyit keresek, több szabadidővel, és kevesebb stressz mellett.

Pusztán érdekelt, ki hogy vélekedik, ezért tettem fel a kérdést.

2015. márc. 13. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Férfi vagy?

Én nő vagyok, tanítottam gimiben 4 évig. Objektíven el kell ismernem, hogy a végzős fiúk közt volt egy-két igen jó pasi. De soha eszembe sem jutott, hogy akármelyikkel kikezdjek, vagy gyengéd érzelmeket tápláljak irántuk. Én a magam korabeli pasikat szeretem.

2015. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem annyira büntetőjogi mint etikai kérdés. Én tanárként azt mondom, hogy nem helyes, mivel visszaélésre ad lehetőséget, akár mindkét fél részéről, ha kopik az érzelem... márpedig lássuk be a szerelem mulandó, főleg ha hozzászoksz, hogy lenyeli, s hirtelen érdekel egy másik. (S ezt akár mind két fél megteheti.)

Tehát ha én véletlen szerelmes lennék egy diákomba biztos, hogy meg se fordulna a fejembe, hogy legyen vele bármi. Sötét szobában otthon pironkodva kiráznám magamnak oszt annyi. Neked is pont ezt ajánlom, s ettől nem kerülsz bajba, mert szerintem ez nem szerelem csak megdugn@d.

2015. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha kifogsz egy bölényállat nagy apukát, akinek fontos a lánykája erkölcse komoly bajod eshet.

Ha ilyen van várják meg míg végez a sulival.

2015. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!