Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feltekenyek vagytok a parotok multjara?

Figyelt kérdés

Parom elmeselte hogy sok evvel ezelott amikor szakitott az akkori baratnojevel joban maradt az exe havercsajaval.

Es kolcsonosen bejottek egymasnak.de sosem jartak....


Nem szokott beszelni a norol.nem is talalkoznak...de regen sokat logtak egyutt.

De allitolag sosem tortent semmi...



Eleg csinos norol van szo. Oke en sem vagyok csunya.en is sokak szerint csini es szexi no vagyok.de zavar.... Mar ismeretlenul is utalom a not...konkurencianak tekintem. Ugy erzem elvehetne tolem a paromat...amiota rlmondta ezen kattogok feltekeny vagyok...kerdezoskodok... Nemtudok leallni..

Azon kattogok hogy mivan ha az exet is ezzel a novel csalta meg stb.kombinalok...pedig allitolag nemigaz.


Szeret a parom de mondta hogy ez beteges...nemtudok leallni



Mit tegyek??? Ti is feltekenyek lennetek...lennetek??? Eldobna engem miatta???


2015. márc. 13. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Butus vagy. Azért mondta el, mert fontos vagy neki, és meg szerette volna veled osztani. Felejtsd el!

Ezzel a féltékenykedéssel fogod elmarni magadtól.

25/N

2015. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha leállsz,mert elege lesz a féltékenykedésedből.Nem lennék féltékeny,te se kattogj.
2015. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.



Nagyon feltekeny vagyok...rajongok erte es rettegek hogy elveszik tolem


Azt mondja ez regen volt amikor a novel tetszettek egymasnak.ne kattogjak ezen.mert njncs konkurenciam mivel senkiert NEM ADNA.



De mar azon agyalok hogy lehet potlek vagyok mert a no kell neki es mivel a csajnak van pasija a parom is megelegszik velem...


Mivel kozos a haveri tarsasag a csajjal lehet talalkoznek vele.

Rettegek hogy a paromnak csorog ra a nyala majd vagy a csaj elottem Kezd ki vele...belehalnek.


Parom azt mondja ezzel az ALAPTALAN rettegessel ot is tonkreteszem.MERT bizonygatja hogy artatlan...es beleorul...

De nem tjdok leallni arra gondolok hogy bar velem van a nore vagyik es szamomra a csaj egy regi emlek amihez en keves vagyok :,(

2015. márc. 13. 12:01
 4/9 A kérdező kommentje:

Ugy erzem valoban szeret a parom...de a csajt regebb ota ismeri...es hia a NEM jartak.VELE TOBB a kozos emleke.

es en nem erek fel a nohoz es a csaj siman lecsapja a kezemrol...es a parom ugrana...


Ezt mondtam a paromnak is.azt mondta ez hulyeseg.mert sosem erzett a no irant.De velem olyat erez mint soha senkivel es 30eves fejjel megakar allapodni es nem csalogatni akarja a parjat hanem boldogan elni es tervezni a kozos jovot es ez a par EN VAGYOK NEKI

2015. márc. 13. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Nokent azt tanacsolom, hogy marha gyorsan allitsd le ezeket az onbizalomhianybol fakado kepzelgeseid, nyugodj meg es kezdj el vegre bizni a parodban, kulonben egy ido utan elege lesz a bizonygatasbol, es hiaba szeret, teljesen ki fog abrandulni, aztan onbeteljesito joslatkent ki fog vagni a francba.. Es teljes mertekben igaza lesz!

Elviselhetetlen, ha valaki krealt, bekepzelt dolgokon kepes igy hisztizni.

2015. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy hasonló helyzet. És IGEN, féltékeny vagyok, de CSENDBEN. A férjem néha beszélget a volt barátnőjével, meg ugyanabból a baráti körből egy másik lánnyal is. Találkoztam ezekkel a lányokkal, de nem sikerült megkedvelnem őket. Szerintem egyáltalán nem szép lányok, de ez nem is érdekes. Súlyosbítja a helyzetet, hogy én 4 hete szültem. Képzelheted, a terhesség alatt szépen kigömbölyödtem, bevizesedtem (kb. 10 kiló ödémát cipeltem magamon), terhességi csíkos lettem a hasamon, a csípőmön, a combomon egy kicsit, meg a mellemen is. Ehhez még hozzájön a hasamon a császármetszés nyoma. Ráadásul a még terhesség előtt keletkezett súlyfeleslegtől sem fogok tudni azonnal megszabadulni, előbb az orvosnak jóvá kell hagynia, hogy edzhetek. Arról nem is beszélve, hogy még egy darabig nem leszek az a kifejezett szexistennő. Egyszer elmondtam ezeket az aggályaimat a férjemnek, ő meg finoman lehülyézett, viccesen megjegyezte, hogy nem azért csinálta végig velem ezt az egész terhesség-szülés cirkuszt ,hogy utána vasárnapi apuka legyen, vagy hogy ő maradjon egyedül egy gyerekkel. Szóval nyugi, inkább tisztázd magadban, hogy mi a bajod saját magaddal, és amin lehet, változtass!
2015. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso. Gratulalok a gyerkochoz! Sok boldogsagot es kitartast kivanok!
2015. márc. 13. 13:38
 8/9 A kérdező kommentje:

Most vagyok 167cm es 54kg. Fogyozok es fhtok...de rajottem hogy sose. Fogok magamnak tetszeni... :(


Azt mondta tokeletes a testem. Sose. Csalna meg csak szeressem.bujjak kozeledjek es ne dobjam el Ot magamtol.neki az kell hogy szeresse a no. Es ha szeretgetem akkor sosem hagy el.

Meg azt mondja istenno vagyok az agyban es mindent megkap :) imadja velem a szexet...es ezt mindig elmondja

2015. márc. 13. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj... Ha a nővel lett volna valami, vagy lenne... Szerinted elmesélte volna a dolgot? Francokat!

Gondolkodj már el ezen egy ici-picit...

2015. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!