Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődtetek volna, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődtetek volna, illetve féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Párommal6hónapja járunk, szeret én is nagyon szeretem, törődik velem, lesi minden kívánságomat, romantikus mindig velem akar lenni stb.

Én nagyon féltékeny típus vagyok, és elég kevés az önbizalmam, nem vagyok kövér 166cm-hez(55kg) de azért diétázom és rendszeresen kocogok,hogy jobb formában legyek, tegnap bbunyóztunk rátérdeltem a mellkasára és hörögve fújtatva mondta hogy "Rámtérdelsz a 60kilóddal...nem jó érzés"-eléggé bántó volt ez számomra....megsértődtem rajta.

Ezek szerint daginak tart?


Tegnap felhozódott a régi baráti köre, akikkel 3éve nem találkozgat.

Mesélte hogy a haveri körben volt több csaj is, az egyik csaj a párom exének a barátnője volt, és miután a párom és az akkori barátnője (az említett ex) szakítottak még találkozott a lánnyal, és szó volt róla hogy összejönnek, de sosem történt köztük semmi.

Én erre nagyon féltékeny lettem.

Bevallom, előjött belőlem a gynaúsítgatás, a hiszti és aféltékenység.

A csajjal ma már nem nagyon találkozik, de azon kattogok hogy ha a mai napig szép nőnek tartja, akkor megcsalna vele?

Meg azon agyalok, hogy elmondása szerint az exével (akinek ez a csaj a barátnője) azért szakítottak mert közös megegyezés volt, és párom sosem csalt meg senkit.

Mégis már kombinálok, hogy lehet megcsalta a barátnővel az exét stb.


Nagyon féltékeny vagyok...mi lesz ha engem is megcsal, vagy csak nemis tudom...pótlék vagyok... igaz ez már3éve történt, de mi lesz ha találkozik a csajjal???

Tudom hogy jó nőnek tartja, igaz engem szeret...de félek hogy a nő elcsavarná a fejét.


2015. márc. 8. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt tisztáznotok kell. Mondok vigaszt. Az én férjemet állandóan zaklatja ez ex csaja. De soha nem csalt meg. Az ilyesmi nagyon függ a pasitól. Mennyire egyszerű elcsavarni a fejét vagy olyan mint egy kőszikla - megmozdithatatlan. Legjobb ha higadtan beszéltek
2015. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, egyszerre 2 problémát vázoltál elénk:

1., Súlyprobléma

2., Féltékenység

Nézzük sorjában:

1., A barátodnak semmiféle gondja nincs a testsúlyoddal, hisze, tudja jól, hogy se dagi nem vagy, se kövér.

Tulajdonképpen neki csak azzal volt gondja, hogy -a testsúlyod miatt- nem nagyon kapott oxigént a tüdeje. :))

Ez az állapot /sípoló légzés/ senkinek se jó érzés, legyen akár férfi az illető, akár Nő.

2., Azt hiszem jó lenne ha őszintén meg tudnál bízni a barátodban és nem "kattogna" ilyen marhaság a fejedben.

Valahogy úgy érzem eszében sincs megcsalni és őszintén szeret, de ha sokáig folytatod a féltékenykedést, akkor Te "lököd" majd más lány karjaiba.

2015. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi nektek.


első válaszoló, erről tegnap is beszéltem vele.

azt mondja ezért nem akarta ezt elmesélni,mert nem akarta hogy kiadjak.

kéri hogy bízzak benne, mert amikor lehetett volna és nem volt senkije, akkor sem jött össze a csajjal, amikor kapcsolata volt akkor NEM csalta meg az akkori barátnőjét, és engem imád (elmondása szerint) és rajong értem, értsem meg hogy csak én kellek neki.


Most elment haza fürödni, azt mondta visszajön, addig higgadjak le, és felejtsem el a hülyeségeket hogy

1)pótlék vagyok

2)megcsalna

3)dagi vagyok


mert egyik sem igaz, és mindig elmondja hogy annyira belém van zúgva, hogy nem adna senkiért, mert neki én vagyok a tökéletes nő, és nem kell neki más

2015. márc. 8. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj hogy ilyen jó pasid van.
2015. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!