Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti könnyen szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti könnyen szerelembe estek? Életkort is írjatok!

Figyelt kérdés
Csak azzal járnátok akibe szerelmesek vagytok? Ha most nincs párotok akkor mi az oka?
2015. márc. 13. 11:55
 1/5 tarnai ***** válasza:

Én tulajdonképp lányknak számítok, és nem, nem könnyen. Kell hozzá a kémián kívül a szexuális egyezés is.


63F

2015. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ha járok valakivel kb 2 nap és szerelmes leszek belé. L/14
2015. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hónap ismeretség után szerelmes leszek, ha bejön a pasi ami szerintem a koromhoz képest könnyű szerelembe esésnek számít. :/ :(

Nem csak azzal járnék akibe szerelmes vagyok, olyan is volt már akivel járás közben lettünk szerelmesek.

Az az oka annak, hogy most nincs párom, hogy aki legutóbb bejött az nem viszonozta. Most elkezdtem randizgatni valakivel, kezdek beleszeretni. :) Alakul vele a párkapcsolat, reménykedem.


L20

2015. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem.Soká ismerem sose beszélgetünk.Aztán töbszor is nem nagyot békén a hulyesegevel es később beleszerettem kb.2ho után.De egyszer valahogyan semit se éreztem meg es újra belé szeretem.15 először és nem vagyok a folyton masba szeretos fajta.
2015. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Nehezen érthető amit írsz, de ha jól veszem ki akkor most szerelemes vagy a párodba.
2015. márc. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!