Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehteséges úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehteséges úgy ismerkedni, szerelembe esni vagy boldog kapcsolatban élni, hogy eleve rosszat feltételezek minden emberről és gonosznak tartom őket?

Figyelt kérdés

Sok dologgal nem kell ezt most kiegészítsem...


Sajnos nemigen tudok az emberekből túl jókat feltételezni. Tisztában vagyok az emberi természet működésével... Lehet hogy az arcodba mosolyog, de ha elfordulsz már döfné a hátadba a kést.


A kapcsolatok sem működnek különben. Amíg együtt vannak és minden jó addig amíg semmi nagyobb baj nincsen. Aztán ha van a rosszindulat és a gonoszság a tetőfokára hág... Hiába volt előtte bármi...


Én magam pedig nem szeretnék ennek céltáblája lenni. Valamilyen szinten átjárja az életem a dolog.



#félelem #rosszindulat #emberi gonoszság #genyóság #kicseszni a másikkal
2015. márc. 12. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi féle gond, nem vagy köteles mindenkivel jó pofizni, majd előbb utóbb jön egy fiú/lány aki annyira megfog valamiért (amit te magad sem fogsz tudni) hogy majd megnyílsz neki.
2015. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól sejtem, volt pár rossz élményed. Ha engem kérdezel, az emberek alapvetően nem rosszindulatúak, hanem önzőek és nincsenek tekintettel másokra, ha valamit el akarnak érni. Ez a társadalom ilyen, talán a kor is teszi, hogy az emberek alapvető önzőségét felnagyítja, előtérbe hozza.

Emiatt nem érdemes feladni még a kezdete előtt minden kapcsolatot. Vannak azért olyanok is, akik nem ilyen nzők, vagy mondjuk veled nem azok, mert szeretnek. Az ember társaság nélkül magányos, tehát igyekezz emberismeretet gyűjteni és olyanokkal körülvenni magad, akik hasonlítanak rád, nem önzőek és szeretnek. Enélkül csak magány van meg depresszió.

Szóval vágj bele bátran! Max. nem sikerül, majd felállsz utána... Ha meg sem próbálod, az rosszabb...

A korábbi sérelmeidet pedig igyeked feldolgozni, nem menjen a lelki világos rovására. ;)

2015. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Én is magányos vagyok!


Olyanoktól tartok, hogyha összejövök valakivel minden szép és jó... aztán megutál és mondjuk kidobja az emlékes dobozaim benne az én régi kis kacatjaimmal vagy szétvagdossa a kedvenc kabátom vagy felgyújtja az emlékirataimat, a rajzaimat meg a töbi dolgom :S

2015. márc. 13. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy valaki hasonlót tett?

Hány éves vagy?

Szerintem ha valaki ilyen pszichopata állat lenne (bocs a kifejezésért) akkor arra előbb rájönnél, mielőtt beengednéd a lakásodba és lyen személyes dolgokat látna...)

2015. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Láttam ilyeneket és ehhez hasonlókat.


Pl. válófélben lévő házaspár... Nő összetöri a férje autóját, mert tudja, hogy neki az volt a mindene.


Másik családnál a férfj kihajigálta a felesége kedvenc dísztárgyait (porcelán) csak mert volt köztük valami baj. Amúgy normális volt csak akkor nem...


Nagyobbik baj hogy a képmutatást közelről láttam... Mosolygás a másikra aztán rögtön utána szidás, sértés, fika... mindkét fél részéről! És nem tudom ez általános vagy csak én nőttem fel szar helyen? De ha itt megvolt máshol is meglehet. Csalódtam már. Tök kedves ember, rendes velem szemben aztán mint kiderült hogy egész mást gondol rólam...

2015. márc. 13. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!