Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most hogy értsem? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy értsem? Úgy érzem hülyére vagyok véve.

Figyelt kérdés

Veszekedtünk párommal, hogy én már nem az a régi lány vagyok mint annó (4 éve...) és hiányzik neki az. Dominánsabb a kapcsolatunkban, szokott játékos dolgokat kérni, pl öltözzek ki kedvére. És egy határt túl szokott lépni, amit én már nem tolerálok, ezért közöltem vele. Duzzogás... kérdezte tőlem mi a legfontosabb a számomra. Mondtam ő. Visszakérdeztem, és ezt a választ kaptam:

Hogy nőiesebb legyél, kicsit kihívóbb és hogy ne vitatkozzak mindenben vele szemben.

Ne tessék félreérteni, nem erőszakos, semmi ilyesmi. De amikor ezt olvastam, azt hiszem pluszból minuszba ment az agyam...


2015. márc. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy önbecsülési problémái vannak? én erre gondolok...
2015. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kihívóbb legyél ez véleményem szerint nem nagy kérés, bár nem tudom, h milyen vagy, és mivel lehet átlépni nálad a határt. Nem lehet, h nem hülyére vagy véve, csak mindig kicsit újítani akar vmit?
2015. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, igazából legjobban az bánt a dologban hogy nem arra a válaszra vártam hogy mit kéne változtatnom magamon... :)
2015. márc. 15. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
jó most esett le, h mit írtál, sorry. szóval most azt a választ vártad volna tőle, h te vagy a legfontosabb neki, és nem kaptad meg? hát sztem nem fogta fel ő se, h mi van, ha ez megnyugtat, csak kiadta az érzéseit valszeg, nem a kérdésre válaszolt sztem.
2015. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!