Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejönnél a barátnőddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnél a barátnőddel, és eltelne két hét de még mindig nem írná ki ő az adatlapján, hogy veled van kapcsolatban, erős a gyanú hogy nem is szeret?

Figyelt kérdés
Az van kiírva hogy "nincs megjeleníthető kapcsolat."
2015. márc. 13. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mi sem raktuk ki,minek? bár nem szerettet meg én se őt.

na mondjuk ez fail így :D


de szerintem nem ezen múlik amúgy sem,kattanjatok le a netről

2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, ha csak ez a baj a kapcsolatotokban akkor semmi probléma
2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarja mindenki tudtára adni, attól még, hogy nem rakja ki, az illetőt szeretheti
2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bár a facebook hivatalos kapcsolat ötlete és fogalma taszít/bugyutának tartom alapvetően, valahol lehet benne igazság, lehet , hogy nem gondolta ő sem komolyan a kapcsolatot vagy nem biztos még magában...


óvatosan kérdezz vagy utalj rá?

2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy te csak egy hiánypótlás vagy neki, ameddig nem talál rá az igazira. azért van a nincs megjeleníthető kapcsolat szöveg a profilján, hogy azt higgyék más pasik, hogy a barátnőd szabad préda. Ami bizony igaz is
2015. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Így van nem szeret téged. A fecebook állapota dönti el hogy szeret-e téged vagy sem.

Komolyan ember wtf?

Én sem raknám ki mert nem tartozik senkire...

2015. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem irja ki Facebookra XDDDDDD

Te nektek tényleg elment az eszetek ettöl a sok csicska oldaltol!

2015. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hú ház én azonnal szakítanék!!!! Amíg nincs facebookon érvényesítve a kapcsolat nem is létezik!!! Két hete csak szórakozik veled, nem is szeret téged :SS
2015. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2 hét ?? 2 hét után miért is kellene szeretnie ? Én 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, de csak most kezdek beleszeretni. És most tettük ki hogy kapcsolatban vagyunk. két hét -.-
2015. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az enyém sem akarta kirakni, aztán kiderült, hogy van mellettem egy másik barátja is. :D
2015. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!