Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejönnél a barátnőddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnél a barátnőddel, és eltelne két hét de még mindig nem írná ki ő az adatlapján, hogy veled van kapcsolatban, erős a gyanú hogy nem is szeret?

Figyelt kérdés
Az van kiírva hogy "nincs megjeleníthető kapcsolat."
2015. márc. 13. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem gyanakodnék. 2 hét semmi. Majd, ha már 2 hónap után nem merne felvállalni (de ezt sem a neten, hanem élőben), akkor már nyomós ok a szakításra. Amúgy sem írok ki soha semmi ilyesmit én sem facere, nőtől sem várom el. Aki nyomul rá, annak úgyis tudja mondani, hogy kocc, mert pasim van. :)
2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jeezusom...ezt komolyan gondoljatok.??

Azert,mert nem irjatok ki facebookra? Jezusatyauristen...

2015. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam az első 2 hétben még kirakni. Minek? És ha másnap kiderül, hogy valami nem oké? Az még az ismerkedés fázisa nálam, amikor kezdek biztos lenni a dologban, akkor szoktam kirakni. Kb 1-2 HÓNAP után. Vagy még később. Mert amúgy nem érdekel a dolog. Csak kirakom, hogy jólvan, legyen. De nem ott élem az életem... Volt egy ismerősöm, aki addig nem rakta ki, amíg el nem vette a lányt :D Az után persze már azt is kirakta meg telepakolta képekkel. De ha nem ismertem volna a barátnőjét utána menyasszonyát most meg feleségét, akkor azt se tudtam volna, hogy egyáltalán van neki, mert beszélni se beszélt róla. És pedig hűséges hozzá és szereti. A lány ugyanígy.
2015. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha naponta jár fel, akkor azért elég gyanús. Ha hetente-havonta, akkor nem kell aggódnod.
2015. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
fél év együttélés után jutott eszembe, hogy facebook-on még egyedülálló vagyok :D pont leszartam, na
2015. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondjatok amugy komolyan??

De tenyleg, ennyi ember kattog ezen??

Milyen vilagban elunk?

En is napi facebook felhasznalo vagyok,de eszembe nem jutott 5 honapig,hogy kirakjam facebookra,hogy kapcsolatban vagyok. Es a paromnak sem, ugyanugy. Es egyikunknek sem jutott eszebe,hogy ez azert van,mert megcsalnank egymast. Minek vagy egyutt olyannal,akiben nem bizol? En ezt nem ertem.

2015. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én pl. kiraktam a barátommal már 2 hét után, és nem azért, mert "ott élem az életemet", hanem mert büszke vagyok rá, hogy mellettem van, az én páromnak mondhatom, és szeretem látni a nevemet alatt is az Ő nevét. Ennyi.


Attól mert a barátnőd nem utal rá, hogy tegyétek ki, még nem jelenti, hogy nem szeret.

2015. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nevem alatt*
2015. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!