Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás; segítsünk egymásnak!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás; segítsünk egymásnak!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 2,5 éve voltunk együtt, egy hete szakítottunk. Első volt nekem mindenben, és én is Neki.Ő jelenti számomra a világot! Hatalmas űr tátong bennem... Aki hasonló helyzetben van, és jól esne neki egy kis beszélgetés, az írjon privátban! Köszönöm. :-)

20/L


2015. márc. 14. 07:25
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én 5 évig voltam a barátommal, szeptemberben szakítottunk.Még sokszor eszembe jut, és néha sírok is az elvesztése miatt. A családom nem vigasztal, szerintük csak hisztizek. Bennem is hasonló űr tátong. Nekem is ő jelentette számomra a világot. Én végtelenül társfüggő ember vagyok azért is érzek ma is így. Remélem már enyhült benned valamennyire a fájdalom.
2015. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!